$
משפט

אולמרט החליט להקדים שובו לארץ: "מכחיש כל קשר לפרשה"

מקורביו של רה"מ לשעבר הודיעו כי יחזור לישראל הלילה; יועץ התקשורת שלו מסר: "כולנו כבר ראינו כיצד כותרות גדולות ונחרצות בתחילתה של חקירה משתנות מקצה לקצה"

איתי הר אור 16:0314.04.10

מקורביו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מסרו לפני זמן קצר (ד') כי לאור הפרסומים בימים האחרונים שרק הולכים וגוברים, לפיהם המשטרה מעוניינת לחקור את אולמרט לגבי מעורבותו כביכול בפרשת הולילנד, החליט אולמרט לקצר את נסיעתו שתוכננה מראש ולחזור לארץ עוד הלילה.

 

באמצעות

יועץ התקשורת שלו, אמיר דן, נמסר כי אולמרט מכחיש כל קשר לפרשה, אך הצהיר באופן ברור כבר לפני שבוע כי יגיע לכל חקירה במידה ויידרש לכך, וכך בכוונתו לעשות עם הגיעו לארץ.

 

"כולנו כבר ראינו כיצד כותרות גדולות ונחרצות בתחילתה של חקירה משתנות מקצה לקצה לאחר זמן, כאשר העובדות האמיתיות מתחילות להתברר", נמסר בהודעת אולמרט.

 

מאז נחשפה פרשת הולילנד הוזכר שמו של אולמרט כמעורב בפרשה, בעיקר לאור החשדות כי חלק מהמעורבים בפרשה שיחדו "גורם בכיר" בעיריית ירושלים.

 

בחלק מהזמנים הרלוונטיים שבהם עוסקת חקירת פרשת הולילנד, כיהן אולמרט כראש עיריית ירושלים ומתוקף תפקידו, גם כיושב ראש הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. בדיוני הארכת המעצר טענו סנגוריהם של החשודים בפרשה כי כוונתה של המשטרה בהארכות המעצר לשמור את החשודים בבידוד עד לבואו של אולמרט ארצה. עוד נטען בדיוני הארכות המעצר כי לחלק מחשודים הוצגו מסמכים שנשאו את ראשי התיבות "א.א.".

 

מאז נחשפה הפרשה נשמעו הערכות כי אולמרט יעצר עם שובו ארצה. חלק מההערכות אף דיברו על כך שחוקרי יאח"ה ימתינו לראש הממשלה לשעבר כבר בנתב"ג. לעומת זאת, סנגורו של אולמרט, עורך הדין אלי זהר התבטא לפני יומיים באשר לאפשרות כי מרשו יעצר בידי המשטרה עם נתיתתו בארץ ואמר כי אין שום סיבה להניח שכך יקרה.

  

קבלו ישירות למייל שלכם את החדשות האחרונות בתחום המשפט. לחצו להרשמה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x