$
משפט

פרשת הולילנד: אורי מסר עירער על הארכת מעצרו

זאת על רקע הטענה כי שעתיים בלבד לפני שאמור היה להשתחרר למעצר בית החליטה המשטרה במפתיע לבקש את הארכת מעצרו לנוכח מה שהוגדר על ידי התובע המשטרתי כראייה חדשה

איתי הר אור 13:0312.04.10

עו"ד אורי מסר עירער לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה על הארכת מעצרו בפרשת הולילנד. מעצרו של מסר הוארך אתמול שנית על ידי בית המשפט השלום בראשון לציון בחמישה ימים. מסר הגיש את הערעור באמצעות סנגורו עו"ד שמעון דולן, על רקע הטענה כי שעתיים בלבד לפני שאמור היה

מסר להשתחרר למעצר בית החליטה המשטרה במפתיע לבקש את הארכת מעצרו וזאת נוכח מה שהוגדר על ידי התובע המשטרתי כראייה חדשה בפרשת הולילנד.

 

במסגרת הפרשה נעצרו בשבוע שעבר עו"ד אורי מסר וחמישה חשודים נוספים, בחשד למעורבות בפרשת שוחד חמורה סביב מתחם הולילנד בירושלים ופרויקטי נדל"ן נוספים בארץ.

 

על פי החשד, העצורים, בהם עו"ד מסר, שטרית, בעלי הקרקע לשעבר של מתחם הולילנד, הלל צ'רני, וחשב החברה, אליהו חסון, נתנו, קיבלו והעבירו שוחד של עשרות מיליוני שקלים לעשרות גורמים שונים על מנת להיטיב עם בעלי הקרקע עליה הוקם פרויקט הנדל"ן השנוי במחלוקת במתחם הולילנד.

 

לפי החשד, במשך שנים, קיבל מסר מאות אלפי שקלים מיזמי הפרויקט, ישירות ובאמצעות אחרים, והעבירם למה שהוגד במשטרה כ"בעל תפקידים בכירים ביותר", עבור תמיכתו וקידומו של פרויקט הולילנד. המשטרה חושדת כי מסר תכנן את אופן קבלת הכספים, וכי גרף חלק מהם לכיסו.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x