$
דיבידנדים

דיבידנדים: נשיא קוקה קולה ישראל חיתן את הבן

וגם: יאכטה בשווי 2 מיליון דולר מחכה כבר שנתיים לקונה פוטנציאלי, נשיא קבוצת מי עדן העניק ל"ג'ינג'י" שמקיף את העולם על אופניו חסות למימון המשך מסעו ובחברת אלדר שיווק צ'יפרו השבוע את העובדים בארוחה במסעדה בהרצליה

רון גרנות 09:1601.04.10

רוני קוברובסקי מחתן

איך פספסתם? נשיא קוקה־קולה ישראל רוני קוברובסקי חיתן לאחרונה את בנו, בלי כל הטרראם המלווה אירועים של האלפיון. במלון הילטון בתל אביב, שם התקיימה החתונה, התקבצו חברי ההנהלה של החברה המרכזית למשקאות קלים, בעלי השליטה בקוקה־קולה - בני משפחת ורטהיים, בהרכב מלא, ואפילו לב לבייב הפציע.

 

שני מיליון דולר בייבי

מי שחשקה נפשו ביאכטה בשווי של יותר מ־2 מיליון דולר מוזמן לגשת למרינה בהרצליה ולקבל פרטים על אודותיה: היאכטה "אורה 4" עוגנת במרינה כבר יותר משנתיים ומחכה שקליינט חובב יאכטות ישים עליה את ידו. היאכטה מודל 2000 כוללת שבעה חדרים, חמישה חדרי שירותים, שני ג'קוזי ומטבח מאובזר. לפני שנים אחדות הלך לעולמו הבעלים, איש העסקים ג'ו ביליג. לפני מותו, כמחווה לרעייתו אורה, החליט לקרוא ליאכטה על שמה.

 

יוסי סוקולוב, הבעלים של מועדון השיט "דרך הים" בהרצליה, אמר אתמול כי זו היאכטה השנייה בגודלה במרינה, אך ערכה אינו גבוה יחסית ליאכטות האחרות. "היא לא איכותית מאוד, אבל היא הגדולה מסוגה כיום", אמר סוקולוב.

 

היאכטה אורה חונה במרינה היאכטה אורה חונה במרינה צילום: אוראל כהן

 

פדרמן קם ונופל

יושבי קפה איטליה ביום חמישי שעבר שמחו לגלות שבשולחן לידם יושב לא אחר מאשר בעלי קבוצת מכבי תל אביב דיוויד פדרמן. העילה לסעודה: ניצחון הקבוצה על פרטיזן בלגרד. לאחר החגיגות טס פדרמן עם הקבוצה לבלגרד, שם קיים את סדר הפסח. השמחה של פדרמן לא ארכה זמן רב, שכן שלשום חזה בהפסדה של מכבי בבלגרד. היום יעודד פדרמן את הצהובים במשחק הרביעי בסדרה, שיתקיים אף הוא בבלגרד.

 

עמי אראל עמי אראל צילום: סוכנות סאן

יצוא במשקל עודף

בהרמת כוסית שקיים מכון היצוא לחברי ההנהלה ולעובדים בתחילת השבוע, גילה היו"ר עמי אראל שכשבנימין בן אליעזר שכנע אותו לקחת את התפקיד, הוא הבטיח שיעמוד מאחורי המכון "במלוא כובד משקלו". אראל ציין כי הוא שמח לגלות שפואד לא אכזב. פואד ענה לו שהוא מבטיח לעמוד מאחורי המכון במלוא העוצמה והמשקל גם בעתיד: "למכון היצוא תפקיד חשוב מאוד בתחום שמהווה את חוד החנית של הכלכלה הישראלית. משרדי ואני נמשיך לתת את מלוא הגיבוי כדי לסייע ליצואנים במדינת ישראל להצליח", אמר פואד.

 

שיווק באווירת חג

בחברת אלדר שיווק צ'יפרו השבוע את העובדים - רגע לפני ערב החג מצא הבעלים והמנכ"ל עמיר שאלתיאל זמן להזמין את כולם למסעדה הרצליינית, שם ציין כי החברה מכרה יותר מ־1,500 דירות בשנה החולפת. בתום הארוחה סיפר שאלתיאל כי סגר מעגל עם חברת אפריקה ישראל. לדבריו, לפני כ־15 שנה החל את דרכו המקצועית כאיש מכירות באפריקה ישראל, ובשנים האחרונות חברה אלדר לאפריקה ישראל לשיווק כמה פרויקטים.

 

עדן על גלגלים

נשיא קבוצת מי עדן, רענן זילברמן, אירח אתמול במשרדו שבלוזן שוויץ את רועי סדן (ג'ינג'י), הישראלי הראשון בהיסטוריה שהחליט להקיף את העולם בדיווש באופניים. סדן, שיצא למסע השאפתני לפני שנתיים וחצי, נמצא כעת באירופה לאחר שעבר יותר מ־40 אלף ק"מ ברחבי אמריקה ואפריקה. זילברמן, חובב אופניים בעצמו, שמע על המסע ולבסוף העניק לסדן חסות בשווי רבע מליון שקל למימון המשך המסע, שצפוי להסתיים בספטמבר 2011 ברחבת הכותל המערבי בירושלים. השניים קבעו רכיבה משותפת, אך סופה שהחלה להשתולל באזור שינתה להם את התוכניות.  

 

בנקאות בחופשה

המאבק לביטול עמלות העו"ש בבנקים נמשך - בערב החג שלחה המועצה לצרכנות לראשי הבנקים הגדולים הגדה של פסח בצירוף מכתב הקורא לבנקאים לכבד את חופש הבחירה של הצרכנים ולבטל מיוזמתם את "מרור עמלות העו"ש בקריאה - שלח את עמי! שלח את עמלתי". בין המכותבים: אלי יונס, יעקב פרי, ציון קינן, יאיר סרוסי, יוסי בכר, גיורא עופר, גליה מאור, איתן רף, סמדר ברבר צדיק, ז'ק אלעד מהבינלאומי ושרי אריסון. אריסון היתה היחידה שהגיבה למכתב (עד אתמול בערב), וציינה כי היא "אינה מעורבת בענייני הבנק שבבעלותה", אך הבטיחה להעביר את המכתב לנציג הבנק.

 

הוזמנתם לאירוע של תדיראן?

האירוע: חברת תדיראן מקבוצת קריסטל פותחת את הקיץ בנוכחות עולם המיזוג המקומי ומנהלי החברה לדורותיהם.

הפרטים: יום רביעי, 7 באפריל, ב־18:00, באווניו באיירפורט סיטי.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר קבוצת קריסטל משה ממרוד והמנכ"לית החדשה של תדיראן בינה רזינובסקי, המנכ"ל היוצא דני גולדשטיין, חיים הייטנר ומשה ארז. עוד יגיעו המנהלים הבכירים של טושיבה, קרייר וגרי וחבריו של ממרוד - יורם גלובוס, יעקב פרי, ג. יפית, איריס בק, עופר עיני, שרגא ברוש, אלי להב ויהורם גאון.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x