$
תיירות

קונטיננטל מפטרת 600 עובדים

חברת התעופה הרביעית בגודלה בארה"ב מחסלת 23% ממשרות ההזמנות הטלפוניות לאחר שהנוסעים הגדילו את הזמנת הטיסות באינטרנט

סוכנויות הידיעות 22:5122.02.10

קונטיננטל איירליינס דיווחה היום על כוונתה לחסל עוד 600 משרות מקבלי הזמנות - 23% מסך המועסקים בתפקיד זה, נוכח הגידול בנוסעים המזמינים את טיסותיהם לבד. הקיצוץ הינו השני בפחות משנה בחטיבה שמסייעת לנוסעי החברה לארגן טיסות בטלפון.

 

בחודש קונטינטל פיטרה 500 עובדים

בחטיבה זו וסגרה את הקול סנטר בטמפה פלורידה. הפיטורים הנוכחיים יתבצעו ב-11 לאפריל. מדובר בחברה הרביעית בגודלה בארה"ב. את האשמה לפיטורים היא תולה בירידה של 15% במחזור השיחות בצל שיפור טכנולוגי שמגדיל את השימוש באינטרנט להזמנת טיסות.

 

"הלקוחות מעדיפים להזמין ולנהל את הטיסות שלהם בעצמם וזה הפחית את מספר השיחות למוקדי השירות שלנו", אמרה ג'ולי קינג, דוברת החברה שגובה 20 דולר עבור טיפול בהזמנה בטלפון.

 

המשרות ייגרעו ממצבת כוח האדם שביוסטון ובסולט לייק סיטי לצד 1,000 סוכנים העובדים מהבית. קרוב ל-250 מאלה שייאבדו את משרתם כבר נמצאים בחופשה ובחברה ייוותרו לאחר הקיצוץ 2,000 עובדים. ענף התעופה עובר טלטלה בימים האחרונים.

 

בבריטיש איירווייז החליטו עובדי פנים המטוסים להשבית את החברה ותאריך לתחילת המהלך עדיין לא נקבע. בלופטהנזה כבר מתקיימת שביתה שביטלה 800 טיסות ובצרפת שובתים עובדי פיקוח התעופה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x