$
דיבידנדים

דיבידנדים: פואד נתן הוראה ושר התקשורת התייצב בתערוכת הסלולר

וגם: עמי גניגר חומק לאולם רק לקראת סוף נאומו של אולמרט, אודי אנג'ל מודה למשתתפים בתום השידור למען ילדי וראייטי וליזיקה ועמי שגיא קופצים לארמון של נשיא גרמניה

רון גרנות 08:2216.02.10

עוצמה סלולרית בברצלונה

טקס הפתיחה של הביתן הישראלי בתערוכת הסלולר אתמול, ברצלונה

 

מכון היצוא כינס את ראשי שוק הסלולר הישראלי לטקס הפתיחה הרשמי של הביתן הישראלי בתערוכת MWC 2010. שר התקשורת משה כחלון סיפר כי החליט לנסוע לתערוכה אחרי ששר התמ"ת בנימין בן אליעזר הורה לו לבוא.

 

מנכ"ל מכון היצוא, אבי חפץ, פנה לראשי החברות ואמר כי בסופו של דבר ישרדו בתחום רק אלה שיודעים להסתכל כמה שנים קדימה. "מציאות זו מחייבת אתכם לשקוד כל העת על פיתוח מוצרים חדשים ומתקדמים", אמר.

 

נכחו: שגריר ישראל בספרד רפאל שץ, מנכ"ל משרד התמ"ת שרון קדמי, מנכ"ל פרטנר דוד אבנר, מנכ"ל יורוקום אילן גרינבוים, מנכ"ל פלאפון גיל שרון, אורן מוסט, מנכ"ל אלקטרוניקס ליין אמיר חייק ועוד. מנכ"ל חברת הסלולר הטורקית טורקסל, סוריה סיליב, הבטיח לבקר בקרוב בישראל כדי לבחון שיתוף פעולה עם חברות מקומיות.

 

מימין עמי אראל, בנימין בן אליעזר ומשה כחלון מימין עמי אראל, בנימין בן אליעזר ומשה כחלון צילום: אסף שילה, ישראל סאן

 

אולמרט מדאיג את הסביבה

שלשום במועדון העסקי־אקדמי של אוניברסיטת תל אביב. יו"ר תיא תקשורת, עמי גניגר, חומק אל תוך האולם לקראת סוף נאומו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ומשתדל שלא ישימו לב לאיחור הלא כל כך אלגנטי. בקהל: אלפרד אקירוב, דן חלוץ, רוני קוברובסקי, איתן רף, אבי שומר, רוני נפתלי, משה אדרי, ברונו לנדסברג וצביקה לבנת. עם תום הנאום ניגשו לאולמרט רבים מהנוכחים ושאלו לשלומו לנוכח האף השבור שהציג לאחר שנתקל בחלון תועה.

 

אודי אנג'ל ואנה ארונוב אודי אנג'ל ואנה ארונוב צילום: סיוון פרג'

אודי אנג'ל מנשק

נשיא וראייטי אודי אנג'ל, בעל השליטה ברשת, ניגש מיד בתום השידור למען ילדי וראייטי שלשום והודה למשתתפים, בהם הרקדנית אנה ארונוב. לא מעט חברים של אנג'ל מילאו את היציע בנווה אילן, בהם יורם גלובוס, אירית איזקסון, יוחנן צנגן, אבי צבי, אבי הוכמן, ארז ויגודמן, לוני הרציקוביץ' ושלי סער, רעייתו של שר החינוך, שהחלה לאחרונה התנדב בארגון.

 

פאר נדיר הולך על הקצה

מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי פאר נדיר נפגש אתמול עם מנכ"ל קבוצת טמבור מיכאל דיין לרגל השקת שיתוף פעולה אסטרטגי בין שתי החברות. נדיר, אוהד מושבע של הפועל תל אביב, סיפר כי הפגישה היתה אמורה להתקיים ביום חמישי שעבר, "אבל נדחתה כדי שלא אפספס את המשחק". בשביל להשלים את הסיפור הודיע נדיר כי הוא שוקל לצבוע את אחד מקירות הסלון בביתו בצבע אדום, לא פחות.

 

מברלין עד פאריס

ליזיקה ועמי שגיא השתתפו בשבוע שעבר בערב התרמה של אגודת ידידי המרכז הרפואי שיבא שנערך בארמונו של נשיא גרמניה בברלין. בני משפחת שגיא תרמו למכרז 5,000 יורו בצורת תמונה של מנשה קדישמן, אבל מיהרו להצטייד בתמונה חלופית, של אלווירה באך, שרכשו תמורת 8,000 יורו. אחרי החילופים המוצלחים המשיכו השניים לטיול בפאריס.

 

מימין אווה והורסט קלר (נשיא גרמניה), ליזיקה ועמי שגיא וגילה אלמגור מימין אווה והורסט קלר (נשיא גרמניה), ליזיקה ועמי שגיא וגילה אלמגור

 

מוטי שרף מוותר

אחרי ש"כלכליסט" חשף את שמות משרדי יחסי הציבור שקיבלו פנייה לגשת למכרז לייחצון רפורמת אישורי הבנייה של נתניהו, הגיע הזמן לחשוף מי באמת מתכוון להתמודד על תקציב של חצי מיליון שקל בשנה. אייזנברג־אליאש, משה דבי, רוני וולף, עמירם פליישר, ניסים דואק, דן־אורן, בן חורין־אלכסנדרוביץ', רובינס־שטיינמץ ו-GCS יגישו את הצעותיהם עד 21 בפברואר. היחצן מוטי שרף החליט שלא לגשת למכרז.

 

הוזמנתם למסיבת פורים של מעגל נשים?

האירוע: סניף הרצליה של מעגל נשים מכנס את נשות המעגל, בעליהן ואורחים נוספים למסיבת פורים. ריקודים, הופעה של להקת "טרי פויזן" והגרלות נושאות פרסים יהיו התוכנית האמנותית במסיבה.

הפרטים: 23 בפברואר, 21:30, מועדון ה־TLV, נמל תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: מנכ"ל כור רענן כהן, יוסי ויליגר, מנכ"ל איתוראן ניר שרצקי, היהלומן והטניסאי לשעבר עמוס מנסדורף, אבנר קז, ברק רוזן, סוחר המעו"ף אייל בקשי ועוד.

 

רוני דיוה נושם שלמה ארצי

החוויה התרבותית של מנכ"ל המכללה למינהל רוני דיוה: "אני ממליץ על הופעה של שלמה ארצי בזאפה. האולם קטן ואינטימי, ולארצי יש יכולת מרשימה לשלהב את הקהל ולסחוף אותו. ההנאה ממופע של שלמה ארצי תמיד מובטחת: לראיה, את הכרטיס להופעה הבאה בזאפה כבר קניתי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x