$
דעות

לעוף גבוה

"כלכליסט" מציב רף חדש וגבוה: להגיש בכל שבוע מוסף חדשני ובו כתבות מקוריות וטורים ייחודיים

יואל אסתרון וגלית חמי 13:5407.01.10

מי בכלל צריך עוד מוסף? תודה על השאלה. שאלה טובה. יש כידוע מוספים יומיים ומוספים שבועיים ומוספים מיוחדים. למה להכביד על החבילה הכבדה-מדי ממילא?

 

לפני שנתיים, ערב השקתו של "כלכליסט‭,"‬ שאלו אותנו מי צריך עוד עיתון כלכלי בשוק רווי. השבנו אז שאנחנו מקווים להרחיב

את קהל הקוראים המתעניינים בכלכלה. ואכן, "כלכליסט" איננו רק עיתון של האלפיון, ולא רק של החשודים המיידיים בשוק ההון. מאות אלפי בני אדם קוראים "כלכליסט" יום יום.

 

הנוסחה שלנו איננה סודית. אנחנו מכוונים את "כלכליסט" גם לגליה מאור וגם ליועץ ההשקעות בסניף הבנק בפתח תקווה. גם לרואה חשבון מתוחכם כמו גד סומך וגם ליזם נלהב שחולם על אקזיט. גם ליצחק תשובה ורועי ורמוס וגם לזוג צעיר שחסכונותיו הושקעו באג"ח קונצרניות. "כלכליסט‭,"‬ כך אנחנו מקווים, ידידותי למשתמשים - בלי מושגים מסתוריים וניתוחים נפוחים.

 

עכשיו אנחנו מציבים לעצמנו רף חדש. כן, ים של נייר מציף אותנו, אבל אנחנו משוכנעים שקוראים רבים מחפשים איכות ומשמעות. לכן, אנחנו ננסה לעוף גבוה: להגיש בכל שבוע מוסף חדשני ובו כתבות מקוריות וטורים ייחודיים. להרחיב את הדעת ולעורר את הסקרנות - זה יהיה האתגר שלנו.

 

העורך האחראי אמיר זיו, עורך המוסף אורן הוברמן והמעצבת חגית ענתבי עומדים בראש צוות המוסף. כל מערכת "כלכליסט" מגויסת כדי להפתיע אתכם בכל יום חמישי. אנחנו מקווים שתיהנו. נשמח לשמוע את דעתכם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x