תיירות

מלונאי אילת: אי כניסת אל על לקו לאילת מסבה לנו נזקים עצומים

טוענים: בחורף הנוכחי תימנע הגעתם של 20 אלף תיירים מאירופה, לאילת, מכוון שלאל על עדיין לא ניתן אישור להתחיל להפעיל טיסות לעיר. מנכ"ל התאחדות המלונות באילת: "ארקיע וישראייר עושות המון לטובת אילת, אבל אין להן את מערכת הטיסות הרחבה של אל על בחו"ל"

יסמין גיל 13:4216.12.09

מלונאי אילת נרתמים למאבק של חברת אל על להתחיל להפעיל טיסות לאילת: "אנו מצפים שמשרד התחבורה יישם את החלטת השר לאשר לאל על לפעול בקו נתב"ג-אילת", נכתב בהודעת התאחדות המלונות באילת, "הנזקים באי-יישום ההחלטה הם עצומים. בחורף הנוכחי תימנע הגעתם של לפחות 20 אלף תיירים מאירופה, שאמורים היו להוציא באילת על שירותי תיירות כ-15 מיליון דולר".

 

לאל על אמנם ניתן אישור עקרוני להפעיל טיסות לאילת כבר לפני כארבעה חודשים, אולם טרם התקבלה החלטת משרד התחבורה לגבי אופן פעילות החברה בקו, למשל, מספר הטיסות שתוכל להפעיל מידי יום. החלטה זאת עתידה להתקבל בקרוב, כך טוענים במשרד התחבורה, לאחר דיונים נוספים שהתקיימו בנושא ברשות התעופה האזרחית לפני יומיים.

 

"העובדה שאותו מוביל יביא את התיירים לנתב"ג ומשם ייקח אותם עד אילת - יש בה יתרון", אומר ל"כלכליסט" מנכ"ל התאחדות המלונות באילת, שבתאי שי, "ארקיע וישראייר עושות המון לטובת אילת, אין ספק, אבל אין להן את מערכת הטיסות הרחבה מאירופה, שאנחנו כל כך זקוקים לה. לאל על יש הרבה טיסות מהרבה יעדים, ומבחינתנו אנחנו חייבים למצוא כל דרך, להפוך כל אבן, כדי להביא יותר תיירים לאילת. גם מערכת השיווק של אל על בחו"ל חזקה מאוד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x