$
תיירות

600 מיליון שקל של יוקרה: מלון ריץ קרלטון יוקם במרינה בהרצליה

המלון מתוכנן להיפתח ב-2012, בשיתוף עם קבוצת תדהר ועדי'ס השקעות. נשיא ריץ קרלטון, סיימון קופר: "זהו צעד ראשון לקראת הקמת מלונות נוספים בישראל". מנכ"ל התאחדות המלונות: "מדובר במותג יוקרה רציני מאוד"

יסמין גיל 11:1002.12.09

נשיא רשת המלונות ריץ קרלטון העולמית, סיימון קופר, קבוצת תדהר בראשות גיל גבע ואריה בכר, וחברת עדי'ס השקעות בראשות עדי שטראוס ועירית שטראוס, חתמו הבוקר (ד') על הסכם להקמת מלון ריץ קרלטון הראשון בישראל, במרינה בהרצליה.

 

המלון, שעל פי התכנון עתיד להיפתח במרץ 2012, יציע כ-110 סוויטות וכ-85 יחידות דיור למכירה, "ויכלול את המתקנים והשירותים המיוחדים אשר מאפיינים ומשקפים את המותג", דבר הודעת תדהר. היקף ההשקעה במלון עומד על 600 מיליון שקל.

 

בתמונה, מימין לשמאל: גיל גבע, עירית שטראוס, סיימון קופר, עדי שטראוס וסטס מיסזניקוב, לאחר החתימה על הקמת המלון בתמונה, מימין לשמאל: גיל גבע, עירית שטראוס, סיימון קופר, עדי שטראוס וסטס מיסזניקוב, לאחר החתימה על הקמת המלון צילום: סיון פרג'

 

"רשת מלונות ריץ קרלטון מכירה בפוטנציאל האסטרטגי של כניסת המותג לישראל, מזה מספר שנים", מסר בהודעה נשיא הרשת, קופר, שהגיע לישראל לביקור בן יומיים במהלכם נפגש עם שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב. "כמי שעבד כמלונאי זמן רב בישראל, אני מרגיש שאני מכיר את המקום מצוין. הבחירה בהרצליה פיתוח כלוקיישן הראשון, עונה על הצורך התיירותי, העסקי והתדמיתי, כראוי למלון ברמת הריץ קרלטון. אנו מאמינים שהקמת מלון זה, היא צעד ראשון לקראת התפתחות הרשת והקמת בתי מלון נוספים בישראל".

 

גיל גבע, מנכ"ל קבוצת תדהר, הוסיף: "המלון יציב סטנדרט חדש בתחום המלונאות והתיירות בישראל בכל הקשור ליוקרה, אירוח ונוחות, וישמש כמחולל צמיחה בהרצליה ובענף התיירות". ריץ קרלטון הינו מותג מוביל בעולם המלונאות, וכולל 70 בתי מלון שפרוסים ב-24 מדינות בעולם. במקביל, יותר מ-30 בתי מלון ופרויקטים מיוחדים נמצאים בפיתוח.

 

מנכ"ל התאחדות בתי המלון בישראל, שמואל צוראל, אמר הבוקר ל"כלכליסט": "מדובר במותג יוקרה רציני מאוד, מותג בעל נאמנות לקוחות גבוהה, בעיקר בתיירות העסקית. יש חברות וגופים בעולם ששולחים את עובדיהם רק למלונות המותג ריץ קרלטון, כפי שיש גופים שפועלים רק עם מותגים אחרים. כניסת ריץ קרלטון לישראל תחזק את המעמד הבינלאומי של המלונאות בארץ".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x