$
דיבידנדים

דיבידנדים: תשובה גונב את ההצגה

וגם: החברים של ארז אלוביץ' התייצבו למסיבת יום הולדת 40 שלו ויותר מ-1,000 מוזמנים הצטופפו בחלל הענק של המחסן ביפו בחגיגת בת המצווה של בתם של תמי ואייל חומסקי

רון גרנות 08:5201.11.09

פרמיירה להצגה "לילה במאי" של הבימה, יום שישי, בית ציוני אמריקה, תל אביב

 

כמויות הגשם העצומות לא עצרו את התוכניות לשישי אחר הצהריים, והפרמיירה של ההצגה החדשה/ישנה של א"ב יהושע, "לילה במאי", נערכה כפי שתוכננה. חברי אגודת ידידי הבימה אווררו את המטריות ודגמנו הליכה בין השלוליות, אבל הגיעו לבסוף בהרכב כמעט מלא. יצחק תשובה, מלווה ברעייתו חיה, הצטרפו באיחור קל ליגאל אהובי ויפעת גוריון, אפרים קונדה, נאוה רביד, יוסי מנדלסון, דוד ליבאי, גליה אלבין, גבי לסט, ברונו לנדסברג ונורית דאבוש. בשל האיחור הזוג תשובה פספס את הכרוז שהזכיר ליושבים באולם לכבות את המכשירים הסלולריים. וכך, באחת הסצינות היותר שקטות בהצגה, המספרת על המתחרש בימים שקדמו למלחמת ששת הימים, הנייד של תשובה החל לזמר. תשובה התנצל - לא לפני שספג המהומי גערה מהיושבים בשורה שלפניו. עורך הדין של תשובה, פיני רובין, היה עסוק לאורך ההצגה בבדיקת הודעות במכשיר שלו.

 

תשובה וליבאי תשובה וליבאי

 

מנכ"לית בנק לאומי גליה מאור, מלווה בבעלה יהושע, סיפרה בהפסקה שנפצעה ברגל כמה ימים לפני כן, אבל עדיין היה לה חשוב לבוא. בתום השעתיים וחצי המתין למוזמנים קוקטייל צנוע. דאבוש לא נהנתה ממנו, משום שנאלצה לעזוב עוד בהפסקה: "השבת אוטוטו נכנסת".

 

אודי פרידן ונירית ירון אודי פרידן ונירית ירון צילום: אוראל כהן
שמחה כפולה לאלוביץ'

 

מסיבת יום הולדת 40 לארז אלוביץ', יום רביעי, מועדון לנדן, תל אביב

 

שבוע חגיגי במיוחד עבר על משפחת אלוביץ'. בראשון אבא שאול השלים עסקה יפה, וברביעי הבן ארז חגג 40. הוא סימס, והחברים התייצבו למסיבת יום ההולדת - ללא נספחים, כפי שציווה עליהם. רק כמה ימים לפני המסיבה חזר אלוביץ' עם בת זוגו שרון אילון מטיול בברצלונה, שם נחשפו להופעה של אלטון ג'ון. בסוף השבוע האחרון כבר המריא הזוג שוב, הפעם ללונדון, כדי לייצר קצת אווירה בריטית סביב חגיגות ה־40. בנסיבות הצפופות שנוצרו, החגיגה המשפחתית נערכה בשבוע שעבר בפורום מצומצם, ובמהלכה הרימו כוסית גם לכבוד העניין ההוא עם בזק. בין החברים שבאו לברך: חיים סקאל, מיכל ושון קפטה, נירית ירון ואודי פרידן, מיכל וגיא ברעם, אמיר קס, רם קהירי וגם מרינה קבישר, כי אי אפשר בלי פליטת ריאליטי נאה להצלחת האירוע.

 

מימין אייל חומסקי וציון קינן מימין אייל חומסקי וציון קינן
החגיגה של חומסקי

 

מסיבת בת מצווה לגאיה חומסקי, יום חמישי, המחסן, נמל יפו

 

יותר מ-1,000 מוזמנים הצטופפו בחלל הענק של המחסן ביפו בחגיגת בת המצווה של גאיה חומסקי, בתם של תמי ואייל חומסקי. כלת השמחה חגגה בעיקר עם חבריה, שאף הפתיעו בהופעת ראפ משכנעת, כשהחברים של אבא ומיטב לקוחותיו התמנגלו להנאתם. על המסך הוקרן פרק מיוחד של "מונית הכסף", עם אבא חומסקי בתפקיד עידו רוזנבלום, כשהמלצרים החרוצים ניידו את שולחנות הכיבוד בין האורחים. קונספט! מנכ"ל פסגות רועי ורמוס - חבר קרוב של חומסקי - שבזמן האירוע נאלץ לבלות עם מחזיקי האג"ח של אפריקה ישראל בדיון הלילי על עתיד החברה (ראו אין ספור עמודים בגיליון זה), מצא דרך נאה לפצותו. לצד צמרת המשרד, השותף ראובן אדלר והמנכ"לים המשותפים אורי עיני ואמיר גיא, התייצבו מנכ"ל אל על הנכנס אליעזר שקדי, שיחל הבוקר את החפיפה עם חיים רומנו, יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי והמנכ"ל ציון קינן, יו"ר בזק שלמה רודב והמנכ"ל אבי גבאי, מנכ"ל פלאפון גיל שרון, אלי פפושדו ובנו אבנר הנמצא בחופשה בארץ, אלעד תשובה, אבנר קופל, דורי קלגסבלד, אפי רוזנהויז, מודי פרידמן ויוסי ורשבסקי. והיה גם אפטר פארטי בהשתתפות כל עובדי קבוצת אדלר־חומסקי ובני ובנות זוגם, במסיבה שנמשכה אל תוך הלילה.

 

גיל וחדווה שרון גיל וחדווה שרון

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x