$
משפט

זכיינית קפה ג'ו למחוזי: רוצים להישאר בקניון איילון

מבקשת לחייב את קבוצת עזריאלי להמשיך ולהשכיר לה את השטח עד לנובמבר 2014, למרות שהשכירות אמורה לפוג בקרוב

גלי ברגר 16:3822.09.09

חברת ש.רון עיתונות, זכיינית קפה ג'ו בקניון איילון שבבעלות קבוצת עזריאלי טוענת כי קבוצת עזריאלי חייבה אותה לחתום על חוזה שכירות ובו סעיף שאינו מאפשר לה לפנות לסעד משפטי, ומבקשת מבית המשפט המחוזי בתל אביב לבטל סעיפים אלה. "מדובר בסעיפים שאינם חוקיים", אמר עורך דין חיים

שטנגר המייצג את החברה. 

 

החברה הגישה אתמול (ב') תביעה ובקשה למתן צו מניעה נגד עזריאלי, בו היא מבקשת לחייב את עזריאלי להמשיך ולהשכיר לקפה ג'ו את השטח המשמש אותה, לניהול בית הקפה עד לחודש נובמבר 2014, זאת שעה שהסכם השכירות המקורי, אמור לפוג בחודש נובמבר השנה.

 

זכייני קפה ג'ו טוענים כי בעוד בחוזה, שאמור לפוג בנובמבר נכתב כי החברה תוכל לחדשו תמורת עלייה של 5% בשכר הדירה, בפגישה ובשיחת טלפון עם מנכ"לית הקניון רינה טל, סוכם כי עזריאלי יוותרו על עליית שכר הדירה. לפי כתב התביעה, רק ב-10 באוגוסט נשלח מכתב של מנכ"לית הקניון בו היא מאפשרת את הארכת החוזה בתנאי ששכר הדירה יעלה ב-5%.

 

בבקשה למתן צווי מניעה זמניים, טוענת חברת ש. רון, כי בית-משפט המחוזי ייתן צו מניעה זמני האוסר על עזריאלי מלפעול לפינויה מהקניון, לקראת אמצע חודש נובמבר 2009, לתת צו מניעה זמני שיאסור על עזריאלי ומי מהפועלים בשמה ובטעמה לנהל משא-ומתן להעברת המוניטין שרכש בית-הקפה, המתנהל בקניון, לאחרים, עד למתן פסק-דין סופי בתביעה וכן לתת צו מניעה זמני האוסר עליה לממש את הערבות הבנקאית שהפקידה ש. רון אצלה, בגובה של כ-400 אלף שקל.

 

מקבוצת עזריאלי נמסר: "אנו נלמד את כתב התביעה ונגיש את תגובתנו לבית המשפט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x