$
דיבידנדים

דיבידנדים: חיים רומנו חוגג יומולדת 55

וגם: מורגן סטנלי נפרדים מיאיר סרוסי, חברת הנהלת בנק אגוד חוגגים את המיתוג החדש בהופעה של יוצאי כוורת ועל איזו הצגה ממליץ לכם סגן יו"ר ישראכרט?

רון גרנות 09:2610.09.09
עדנה וחיים רומנו (ארכיון) עדנה וחיים רומנו (ארכיון) צילום: סיון פרג'
שרי לא חוגגת, רומנו אולי

בין בני המזל שחגגו אתמול את יום הולדתם, בתאריך הנאה 9.9, היתה גם שרי אריסון, שלא נתנה לאירוע לשבש לה את סדר היום והתייצבה ליום עבודה שגרתי, לאחר שיום קודם בילתה בהופעה של חוליו איגלסיאס בהיכל נוקיה בתל אביב. אריסון חגגה 52, ואילו מנכ"ל אל על חיים רומנו יציין הבוקר יום הולדת 55. מזל טוב.

 

תיאטרון העשירון

קשה באלפיון: בפרמיירה להצגה "תנאים של חיבה" שהתקיימה שלשום בבית ציוני אמריקה, "התלונן" איש העסקים יגאל אהובי בפני חברו הטוב אפרים קונדה כי בשבוע שעבר הוא חזר מטיול במילאנו, לשם טס אחרי טיול בן כמה ימים בסרדיניה. ליאורה עופר ניגשה בסוף לכוכב ההצגה ששון גבאי והודתה לו על משחקו. "אתה משתבח עם השנים", אמרה עופר.

 

יעקב פרי יעקב פרי צילום: אלעד גרשגורן

כוורת חוזרת לבנק אגוד

באולם סמולרש באוניברסיטת תל אביב ציינו שלשום מנכ"ל בנק אגוד חיים פרייליכמן, היו"ר זאב אבלס ושאר חברי ההנהלה את ראש השנה ואת השקתו של המיתוג החדש של הבנק. הרכב של יוצאי כוורת הופיע בפני הצופים הנלהבים, בהם היהלומן שמואל שניצר, בעלי הבנק - יצחק ודורי מנור ויהושע, יגאל ויובל לנדאו, וגם המנכ"ל הקודם דב קוטלר.

 

איפה יעקב פרי?

מי שפיספס את שלל האירועים שהיו בעיר שלשום הוא יו"ר מזרחי־טפחות יעקב פרי שגזר את הסרט עם המנכ"ל אלי יונס בסניף החדש של הבנק בירושלים.

 

פרידה, חצי פרידה

מורגן סטנלי נפרדים מיאיר סרוסי. יום שלישי, בית אוריאל, פלורנטין

 

אלעד תשובה אלעד תשובה

יו"ר בנק הפועלים יאיר סרוסי נפרד מצמרת הבנק הבינלאומי להשקעות מורגן סטנלי, שבו כיהן עד לאחרונה כראש הסניף הישראלי. האירוע כלל ארוחת ערב וסרט על פועלו של סרוסי לאורך השנים. לסיום תפס סרוסי את המיקרופון ושיתף את הנוכחים בהיסטוריה המקצועית שלו, תוך שהוא נפרד מהאנשים שליוו אותו בפרק הנוכחי. סרוסי סיפר כי במשך כל תקופתו במורגן הוא ניסה לעשות עסקאות "מתחת לרדאר" והרחק מעין הציבור, אולם בשלושת החודשים האחרונים, מאז שהחל בתפקידו כיו"ר בנק הפועלים, הוא נמצא "מעל הרדאר", מה שמקשה עליו להסתגל למצב.

 

באו לברך: יצחק ואלעד תשובה, אסי ברטפלד, גליה מאור, עקיבא מוזס, בני שטיינמץ, מאיר שמיר, איזי כהן, ארז מלצר, דן ללוז, עמיקם כהן, חמי פרס, יואב פפושדו, שוקי אורן, דוד חודק, דליה טל, גד נשיץ, שוקי אברמוביץ', זוהר זיסאפל, נתן חץ, בועז צ'צ'יק וחנינא ברנדס. תשובה אמר עד כמה הוא חושב שבנק הפועלים עשה צעד נכון כשצירף לשורותיו

מימין אברהם ביגר ועמיקם כהן מימין אברהם ביגר ועמיקם כהן

את סרוסי כדי שייצור עבורו "ערך וערכים" - שהוא מביא איתו מהבית.

 

הוזמנתם לאירוע של אוריין?

האירוע: חברת השילוח הבינלאומי אוריין מקיימת אירוע ללקוחותיה למען ילדי איל"ן. האירוע יכלול קוקטייל והופעה.

הפרטים: 14 בספטמבר, 20:30, מועדון רדינג 3, נמל תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: מנכ"ל ובעלי אוריין חן למדן, יו"ר אילן תל אביב חנה לאור, חיים רומנו, הראל ויזל, אבי בן חור, צביקה פולק, יורם בריק ואלי בן דוד.

 

חיים קרופסקי מטפח מחזאות מקורית

החוויה התרבותית של סגן יו"ר ישראכרט חיים קרופסקי: "אני ממליץ על ההצגה 'הבדלה' מאת שמואל הספרי בתיאטרון הקאמרי. ההצגה מפגישה בין שתי משפחות משני עולמות על רקע מאוד ישראלי. זוהי דרמה חברתית־משפחתית נוגעת ללב עם משחק מצוין של ענת וקסמן

וגיל פרנק. מחזה ישראלי חדש תמיד מומלץ".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x