$
דיבידנדים

דיבידנדים: נאוה ברק מתחתנת שוב

וגם: רענן כץ משוטט בעיר העתיקה, בכירי אקסלנס שבים מביקור בלונדון

רון גרנות 08:5708.07.09

נאוה ברק ושלום זינגר נאוה ברק ושלום זינגר צילום: איתמר אהרוני-צילום פירסום

מסיבת החתונה של נאוה ברק ושלום זינגר. אתמול, הקומה הרביעית, דרום תל אביב

 

כ־150 איש השתתפו אמש במסיבת החתונה של נאוה ברק ושלום זינגר, שנישאו בתום חמש שנות זוגיות בלופט הקומה הרביעית. החופה התקיימה בשעת השקיעה עם קומץ מצומצם של בני משפחה וידידים, בניצוחו של הרב ישראל מאיר לאו.

 

למסיבה, שנמשכה עד שעות הלילה המאוחרות, וכללה תוכנית אמנותית בדמות להקת הכושים העבריים מדימונה בהופעה ותפריט באחריות קייטרינג מזל טלה, באו: סוזי ודן פרופר, ליאורה ואלי לנדאו, דליה ואלי הורביץ, מוריס קאהן, אילן בן דב, גבי לסט, אלכס גלעדי, רוני שטן, אריה זייף, פיני כהן, אורי דורי, פארה ועופר חודורוב ואלי זהר. מאיר שמיר בא על קביים לאחר שנפצע במשחק כדורגל. את השמלה עיצבה עבורה מעצבת האופנה מירה צבילינגר.

 

עפרה שטראוס חברה טובה

 

חצר ביתם של עפרה שטראוס ועדי קייזמן בשכונת צהלה בתל אביב הוסבה בשבת בערב לכמה שעות למתחם אירועים מאולתר. שטראוס אירחה כמה זוגות חברים, שבאו לחגוג את יום הולדתה של חברתה הטובה יהודית טיומקין, המתגוררת בימים כתיקונם עם בעלה אבי טיומקין בניו יורק.

 

רענן כץ משוטט בעיר העתיקה

 

האם חבר הנהלת מכבי תל אביב רענן כץ בדרך לרכוש את הפועל ירושלים בכדורסל? בסוף השבוע נפגש יו"ר הקבוצה דני קליין עם מנכ"ל קו־ אופ ישראל רמי מנדל ללאנץ' במלון ריג'נסי בירושלים, וסיפר לו שכמה ימים קודם לכן הוא נפגש עם כץ, סייר עמו בעיר העתיקה ובמנהרות הכותל, ובסיום הפגישה קיבל צ'ק מכובד עבור הפועל ירושלים.

 

קליין בתגובה: "גם שיחקנו כדורסל יחד, וניצחתי אותו בשלשות. מעבר לזה אני לא מנדב פרטים". מנדל, לעומתו, אמר כי "קליין אכן קיבל צ'ק מכץ כתמיכה בהפועל, אך העדיף שלא לנקוב בסכום".

 

ממון וביטחון

 

כנס תל אביב הראשון לניהול וכלכלת ביטחון יצא שלשום לדרך בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. קובי הבר מבנק לאומי, לשעבר הממונה על התקציבים באוצר, אמר כי בניגוד לשנים קודמות, כיום יש מערכת יחסים מצוינת בין האוצר והביטחון, בין היתר הודות לתא"ל מהרן פרוזנפר, ראש אגף התקציבים בצה"ל. פרוזנפר אמר לו בתגובה: "אל תסבך אותי, בסוף יפטרו אותי". הבר לא נשאר חייב וענה לו: "עם תנאי פנסיה כמו שיש בצה"ל, אתה הרי מת שיפטרו אותך". "עוד לא", ענה פרוזנפר, והמשיך: "לי עדיין אין סידור עבודה בבנק, כמו שלך היה".

 

רוטשילד ברחבי ישראל

 

הברונית אריאן דה רוטשילד ממשיכה בביקורה בישראל: אחרי שחנכה את מגרשי הגולף ביום ראשון, המשיכה למחרת להר הצופים, שם חילקה מלגות לסטודנטיות מצטיינות מהאוניברסיטה העברית הלומדות לדוקטורט. תוכנית המלגות, הנושאת את שמה של הברונית, היא חלק מפעילותה למען קידום שוויון הזדמנויות לנשים בכל העולם. נשיא האוניברסיטה פרופ' מנחם בן ששון ודליה רבין הצטרפו לקבלת הפנים.

 

גיל דויטש גיל דויטש צילום: בועז אופנהיים
קוויקי בריטי

 

בכירי אקסלנס - רון סירני, גיל דויטש ושרון יגר - נחתו אמש אחרי בילוי בן 24 שעות בלונדון, שם התקיים כנס שערך בית ההשקעות בנוכחות נציגים מחברות עסקיות מובילות. היו שם: אסי ברטפלד מדלק, זאב נהרי מבנק לאומי, שחר פלורנס משטראוס, יוסף גספר מאלביט מערכות, דורית בן סימון מדיסקונט, טל רז מסלקום ואלן גלמן מבזק. במהלך היום נפגשו הישראלים עם המשקיעים הזרים ובערב השתתפו בקוקטייל שסיים את הכנס הקצר.

 

רפואה מתקדמת

 

מנהל מחלקת הראש באיכילוב פרופ' צביקה רם ורעייתו ד"ר אנקה רם יחתנו הערב את בתם מאיה עם בחיר לבה ערן. גברדיית הרופאים של ישראל הוזמנה לחתונה שתתקיים בגלריית לורנס ביפו.

 

מצפינים בשעות העומס

 

נשיא קבוצת עזריאלי מנחם עינן חלק אתמול בערב כבוד לאחיינו איתן בר זאב, העומד בראש ביג מרכזי קניות, ממתחריו הגדולים של עזריאלי. באירוע פתיחת קניון ביג פאשן בנצרת עלית היו גם נציגת השותפים מאפריקה ישראל צביה לבייב, לצד יהודה נפתלי, דני טורקניץ, תמיר בן שחר ובכירי הכנסייה האורתודוכסית היוונית המקבלים 18 אחוז מהכנסות המתחם בשנה.

 

הוזמנתם להשקת מתחם ZOA המחודש?

 

האירוע: פתיחת התערוכה FRESH ART והשקת מתחם ZOA (בית ציוני אמריקה) המחודש.

 

הפרטים: 8 ביולי, 18:00, גלריה ZOA, אבן גבירול פינת דניאל פריש, תל אביב.

 

המזמינים והמוזמנים: הבעלים של ZOA אלי טהרי, מנכ"לית המתחם שולי זיו, אמוץ וינברג, שבתי שביט, גיורא ענבר, יהושע קסטיאל, ישראל מקוב, מיכי סתר, אלי פישר וציפי פינס.

 

רזי פלד והפיראט היהודי

 

החוויה התרבותית של הפרסומאי רזי פלד: "לאחרונה סיימתי לקרוא את הספר 'אדון בלומנטל והפיראט היהודי', של הסופר דניאל שלם. סיפור יוצא דופן ומפתיע על יהודי אנטי־גיבור שעקב שרשרת אירועים מגיע לאי בודד, שם הוא צריך להתמודד עם הגעגועים למשפחתו ועם הרפתקאות שרודפות אותו, תוך ניסיון לשמור על צביון חיים יהודי. הספר קולח ומעניין, וגם הסוף מפתיע. מומלץ ביותר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x