$
תיירות

רונלדו ומסי במרחק נגיעה: כרטיס לגמר ליגת האלופות עולה 1,570 יורו

בסוכנויות הנסיעות מציעים חבילות לשלושה לילות במחירים של בין 2,600 ל-3,000 יורו ליחיד. מגדירים עצמכם כ-VIP? תיאלצו להיפרד מ-3,400 יורו - תמורת כרטיס כניסה בלבד

יסמין גיל 19:3910.05.09

למי שירצה לחלוק את אותו מרחב אווירי עם רולנדו ומסי, במשחק גמר ליגת האלופות, שייערך בסוף החודש ברומא, דבר אחד ברור - זה לא יהיה זול: מחיר חבילה מתחיל ב-2,600 יורו. מי שיבקש לרכוש כרטיס VIP, ייאלץ להיפרד מ-3,400 יורו - לכרטיס כניסה למשחק בלבד.

 

לדברי ספי דונר,

מנכ"ל חברת 365 sports events, המתמחה בחבילות לאירועי ספורט בעולם, החבילה הזולה שמציעה החברה מתחילה, כאמור ב-2,600 יורו: מדובר במחיר לשלושה לילות ליחיד, במלון בדירוג שלושה כוכבים, כאשר אין התחייבות לגבי חברת התעופה המטיסה. הכרטיס למשחק הוא בקטגוריה 3-4, קרי, מאחורי השער או באלכסון הרחוק.

 

בתוספת של 400 יורו למחיר החבילה, ניתן לקבל כרטיס כניסה למשחק בקטגוריה 2, עם מיקום באזור דגל הקרן. בתוספת של 650 יורו למחיר הראשוני, ניתן לרכוש כרטיס בקטגוריה 1, בין נקודות הפנדל. אגב, מחירו של כרטיס הכניסה למשחק בלבד עומד על החל ב-1,570 יורו: "מחיר החבילה נובע מהעלות של הכרטיס למשחק", מסביר דונר, "מדובר בשתי קבוצות אטרקטיביות במיוחד, עם השחקנים הטובים בעולם. אצלנו הזמינו כבר 15 איש".

 

לדבריו, בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה, נע מחיר כרטיס למשחק סביב אלף דולר ואף למטה מכך, בשל בעיית הלינה במוסקבה ומלונות שהיו מרוחקים מאות קילומטרים מהעיר: "השנה זה כבר לא יקרה, בגלל שאין בעיית מלונות ברומא. להיפך, יש היצע עצום".

 

באיסתא ספורט ניתן לרכוש חבילה לשני לילות, הכוללת טיסה, לינה במלון בדירוג 4 כוכבים וכרטיס בקטגוריה 1 לאורך המגרש, במחיר של 2,999 יורו. יצויין, כי כרגע מדובר בהזמנה על בסיס בקשה ורק ביום שלישי ניתן יהיה לקבל אישור סופי. כרטיס VIP פלטינום, הכולל כניסה למשחק בלבד, הגעה שלוש שעות לפני, ארוחה והעברות, יעלה 3,400 יורו - גם כאן, ההזמנה מותנית באישור. יצויין, כי המחירים יכולים להשתנות בהתאם לביקוש.

 

גם בחברת התעופה אל על עושים הכנות לקראת האירוע ובכוונתה להוסיף 3 טיסות לרומא, מעבר ללוח הזמנים הרגיל, בתאריכים 26-28 במאי, בשל עליות בביקושים.  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x