תיירות

התיירנים אופטימיים לקראת כהונת שר התיירות החדש

"אנו מתרשמים כי מיסז'ניקוב יפעל במרץ להצבת התיירות במקום מרכזי", אמר נשיא התאחדות המלונות. מיסז'ניקוב: "בניגוד לשרים אחרים, קיבלתי את התפקיד שרציתי"

יסמין גיל 15:5801.04.09

בתעשיית התיירות משדרים אופטימיות עם כניסתו לתפקיד של שר התיירות החדש, סטס מיסז'ניקוב - השר ה-11 במשרד זה בעשור האחרון. הגם שתיירות היא ענף תלוי אופטימיות מלכתחילה, נראה כי הפעם התקוות מבוססות גם על יוזמות בנושא תיירות שקידם מיסז'ניקוב עוד בהיותו חבר כנסת.

 

"אנו

מתרשמים כי מיסז'ניקוב יפעל במרץ להצבת התיירות במקום מרכזי מבחינת השיקולים הכלכליים של הממשלה הנוכחית", אמר היום (ד') נשיא התאחדות המלונות, אלי גונן, "קיבלנו שר עם כישורים כלכליים, שליווה את התעשייה בכהונתו כחבר כנסת, ונוכח בפוטנציאל המבוזבז של התיירות".

 

"השר החדש יצטרך להתמקד בנושא השיווק של מדינת ישראל בעולם ובפיתוח תשתיות התיירות", הוסיף מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, עמי אתגר, "זאת תהיה החמצה גדולה אם הממשלה לא תשנה את גישתה לנושא התיירות".

 

בטקס חילופי השרים שהתקיים היום במשרד התיירות, אמר מיסז'ניקוב: "בניגוד לשרים אחרים, קיבלתי את התפקיד שרציתי. כמי שעמד בראש שדולת התיירות בכנסת היוצאת, אני מודע לפוטנציאל הרב של תעשיית התיירות לעידוד הצמיחה במשק".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x