$
דיבידנדים

דיבידנדים: אלישבע ורוני מילוא מתכוננים לחתונת בתם בחודש יוני

וגם: משרד הפרסום ענבר מרחב שקד עורך מסיבת גיבוש, אנשי חברת החדשות של ערוץ 2 מתגייסים להכנת סרט פרידה מאולמרט ובכירי המשק רוכשים יצירות אמנות שהכנסותיהם יועברו לוועד למלחמה באיידס

רון גרנות 09:2001.03.09

עונת החתונות

אלישבע ורוני מילוא גיבשו את הפרטים האחרונים לקראת חתונת בתם אפרת. המועד: תחילת יוני. המקום: חוות רונית. הכל נעשה כמובן בתאום מלא עם החבר הטוב יעקב פרי, שישא לאשה את בת זוגו אסנת מרקוביץ' כמה ימים קודם לכן במושב בצרה. שבוע עמוס למקורבים.

 

ספי שקד ספי שקד צילום: שוקה כהן
מי ומי במסגרייה?

 

רביעי האחרון. "המסגרייה" ברחוב המסגר בתל אביב. בחלל התחתון 40 עובדי משרד הפרסום ענבר מרחב שקד ערכו מסיבת גיבוש. התירוץ: אחד הבעלים, ספי שקד, הפסיד בהתערבות לאחת העובדות. הנזק: עשרות אלפי שקלים שיצאו מכיסו של שקד ושותפו חן ענבר לטובת החשבון בסוף הערב. פרט לעובדים איישו את הבר התחתון בחלל ה־VIP: מנכ"ל בזק אבי גבאי, מנכ"ל איקאה שלומי גבאי, אחד השותפים במקום איש העסקים יפתח ויזל שגם ברמן, סמנכ"לית השיווק של מטרנה גלי ניר, מנהלת מחלקת ה־VIP של פלאפון רוית יצחקי. למחרת, בחמישי, נערכה במקום מסיבת הפתעה למנכ"ל מלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, דיויד כהן.

 

נפרדים מאולמרט

בעל המניות בקשת מוזי ורטהיים ניצל את קרבתו לעולם המדיה וגייס את אנשי חברת החדשות של ערוץ 2 לטובת הכנת סרט פרידה מאהוד אולמרט. היצירה ובה קטעים של אולמרט מככב במהדורות החדשות הוקרנה באירוע הפרידה שקיימו בכירי התעשיינים ביום חמישי במבשלת הבירה קרלסברג באשקלון. כשהגיעה הפמלייה לסיור בפס הייצור של המפעל הגיש רוני קוברובסקי, נשיא החברה המרכזית למשקאות

סטף ורטהיימר סטף ורטהיימר צילום: עמית שעל

קלים, בקבוק בירה הישר לידיו של ראש הממשלה. עוד היו: יו"ר טבע אלי הורוביץ, ישראל מקוב, סטף ורטהיימר, דן וגד פרופר, דב לאוטמן ויו"ר התאחדות התעשיינים שרגא ברוש. אחרי הסיור במפעל ונאומי הפרידה ישבו כל המכובדים לארוחת ערב וחגגו בשירה בציבור עם אפי נצר.

 

תפסו צבע

 

מלון דן באילת שיכן בסוף השבוע את 20 עורכי הדין ממשרד אריאל שמר ושות' כולל בני זוגם וילדיהם. הסיבה למסיבה על פי בעלי המשרד, עורכי הדין סיגל פעיל, צבי גלמן ואשר סלע, גיבוש לעובדים. הרבה שמש לא היתה שם, לעומת זאת, הרצאות וקריוקי בסגנון כוכב נולד היוו את שיא הוויקאנד.

 

חוגגים עם לוריאל

 

הערב יבואו דושי לייטסדורף, יפית גרינברג, דני לוזון, יאיר עשהאל, לאה גלובוס ושרון איילון לבית הכתום בשכונת צהלה התל אביבית. המבנה, שעוצב על ידי האדריכל אריה גינצבורג, אביה של הדוגמנית אסתי גינצבורג, נבחר

לשמש קורת גג לחגיגות ההשקה של לוריאל פריז לכבוד הסדרה החדשה: אלביב רה-נוטרישן. המנכ"לית נאוה רביד הבטיחה מתנות שוות לבאי האירוע.

 

ומי לא בא לפרמיירה?

הפרמיירה שערכה אגודת ידידי תיאטרון הבימה ביום רביעי להצגה "איולף הקטן" משכה לא מעט מחברי האגודה ובהם אהובה ושלמה ינאי, יוסף גרוס, אלישע ינאי, אנייס שטיינמץ ויו"ר אגודת הידידים ציפי רובין. בלטו בהיעדרם כמה חברים בכירים, ובהם בני שטיינמץ ופיני רובין. גם החברים נוחי ואורלי דנקנר וחיה ויצחק תשובה לא נראו בסביבה.

 

הוזמנתם למפגש של המועדון העסקי־אקדמי?

 

האירוע: "רבותיי ההיסטוריה חוזרת" – מפגש המועדון העסקי-אקדמי בשיתוף הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב יקיימו מפגש שיעסוק במשפט והיסטוריה.

הפרטים: הערב, 1 במרס, 18:30, בבית הירוק מועדון האוניברסיטה ע"ש מרסל גורדון, תל אביב.

המזמינים והמוזמנים: פרופ' אהרון ברק, עמוס שפירא, פרופ' צבי גליל, מוטי כהן מנכ"ל האוניברסיטה, פרופ' אהוד גזית סגן נשיא למחקר ופיתוח באוניברסיטה, ארנון טיברג, יו"ר המועדון העסקי, פרופ' חנוך דגן דקאן הפקולטה למשפטים, ברונו לנדבסרג, נמרוד נוביק, מקבוצת מרחב, דורי קלגסבלד, אריה רוטנברג, שמואל פרנקל יו"ר ומנכ"ל משותף אפסילון, שלום קיטל, אירינה ורמי שלמור ושירה מרגלית.

 

יוסי לובטון עסוק אך פעיל

 

הכושר של מנכ"ל באומן בר ריבנאי יוסי לובטון: "שלוש פעמים בשבוע אני מתאמן במכון הכושר גו אקטיב במרכז וייצמן בתל אביב בשישי, שבת ופעם נוספת באמצע השבוע. לרוב בין קירות ומול טלוויזיה כאשר פעם בשבוע אני משלב אימון עם מאמן אישי על מנת לתגבר את המשמעת העצמית שלי, למרות שקשה לי למצוא זמן פנוי".

 

ארז ויגודמן ארז ויגודמן צילום: יונתן בלום
תורמים בסערה

 

תערוכת בנק הפועלים למען הוועד למלחמה באיידס. יום שישי, בניין ההנהלה הראשית, תל אביב

 

הסערה, המיתון והיעדרה של בעלת השליטה שרי אריסון לא מנעו מבכירי המשק לגהץ את כרטיסי הפלטינום ולרכוש יצירות של אמנים ישראלים שכל תמורתן הועבר לוועד למלחמה באיידס. נשיא ומנכ"ל שטראוס ארז ויגודמן הצטייד בפסל עץ תמורת 12 אלף שקל, ואילו צביקה בארנבוים רכש ציור תמורת 10,000 שקל. עוד בבאים אודי אנג'ל, אריה מינטקביץ, נאווה ברק ושלום זינגר, שלמה שמלצר ודן טהורי.

 

יו"ר הבנק דני דנקנר והמנכ"ל צבי זיו ניצבו בכניסה כחתנים ביום שמחתם, וכשנשאל האחרון לגבי העבודות שיפארו את משרדו ענה "אני האחרון לרכוש. רק אחרי שכולם יקנו אני אתרום את חלקי". הבעלים של אפריקה ישראל, לב לבייב השתעשע מהמצב: "זה המקום היחיד שבו אנשי עסקים לא מתמקחים ומשלמים מחיר מלא", אמר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x