$
רכב

אלפא רומיאו: מותג הפרימיום של סוכנות מכוניות לים התיכון

ל"כלכליסט" נודע כי יבואנית פיאט ואלפא רומיאו תפריד בין שתי החטיבות ותעמיד את עומר לוי בראש החטיבה של אלפא רומיאו

תומר הדר 20:1321.01.09

אלפא רומיאו עומדת לפני מהפכה. ל"כלכליסט" נודע שסוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית פיאט ואלפא רומיאו, עתידה להפריד את חטיבת אלפא רומיאו מחטיבת פיאט ולמצבה מחדש כמותג הפרימיום של סוכנות מכוניות לים התיכון. בראש החטיבה החדשה יעמוד ככל הנראה עומר לוי, בנו של מיכאל לוי, יבואן

פיאט והבעלים של חברת הטקסטיל נילית.

 

בעת האחרונה התלמד עומר לוי בחברת לקס מוטורס, יבואנית לקסוס, השייכת לאיש העסקים ג'ורג' חורש, יבואן טויוטה. על פי הערכות בענף, לוי מועסק אצל המתחרים הפוטנציאליים כדי ללמוד את התנהלותו של מערך השיווק של רכבי הפרימיום.

 

לדברי בעלי מוסכים, בחודשים האחרונים התקבלו פניות מנציגי סוכנות מכוניות לים התיכון, שמבקשים למצוא מיקום להקמתו של מוסך מרכזי חדש למכוניות אלפא רומיאו. כיום שוכנים המוסך (ברמת החי"ל בתל אביב) ואולם התצוגה המרכזי (ברחוב יגאל אלון בעיר) של אלפא רומיאו בצמוד למערך המכירות והשירות של מכוניות פיאט.

 

אלפא רומיאו מיובאת לישראל על ידי סוכנות מכוניות לים התיכון מאז שנות התשעים. בשנה שעברה נמכרו בישראל 151 מכוניות מתוצרתה, רובן מדגם 159 המשפחתי. בשנה הקרובה עתידה, ככל הנראה, להצטרף לקשת הדגמים גם מיטו הספורטיבית. באחרונה התמנה אורי להב, לשעבר מנהל מותג פולקסווגן בישראל, לתפקיד מנכ"ל סוכנות מכוניות לים התיכון.

 

מסוכנות מכוניות לים התיכון לא נמסרה תגובה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x