סגור

אבי לוי מונה לראש החטיבה הבנקאית של בנק דיסקונט

לוי, שכיהן עד כה כסמנכ"ל בכיר וראש חטיבת ניהול סיכונים בדיסקונט, יחליף את יפית גריאני, שעברה לישראכרט, בה תמונה למשנה למנכ"ל וראש חטיבת לקוחות עסקיים

דירקטוריון דיסקונט, בראשות שאול קוברינסקי, מינה את אבי לוי לראש החטיבה הבנקאית של הבנק. לוי, שכיהן עד כה כסמנכ"ל בכיר וראש חטיבת ניהול סיכונים בדיסקונט, יחליף את יפית גריאני, שכיהנה בתפקיד מתחילת 2020. גריאני עברה לישראכרט, בה תמונה למשנה למנכ"ל וראש חטיבת הלקוחות העסקיים.
לוי הוא מהוותיקים בשדרה הניהולית הגבוהה של דיסקונט. לוי הצטרף לבנק דיסקונט לפני 10 שנים ומכהן מאז בהנהלת הבנק. בחמש השנים האחרונות הוא משמש כמנהל הסיכונים הראשי של הבנק וראש חטיבת ניהול הסיכונים. בשנתיים האחרונות תפקידו של מנהל הסיכונים בבנק היה מאתגר נוכח התפשטות נגיף הקורונה. דיסקונט, בדומה לשאר הבנקים הגדולים, צלח את המשבר ללא פגיעות מהותיות, ושוויו בבורסה הגיע בתחילת השנה הנוכחית לשיא כל הזמנים – 27 מיליארד שקל.
קודם לכן כיהן כראש חטיבת נכסי הלקוחות, והיה בין היתר אחראי על פיתוח וניהול המוצרים בבנק, הבנקאות הפרטית ותחום ייעוץ ההשקעות. לפני שהצטרף לדיסקונט, שימש לוי במגוון תפקידים בכירים בבנק הפועלים, ובהם ניהול פועלים UK ותפקידים בכירים בחטיבה העסקית.
1 צפייה בגלריה
אבי לוי ראש החטיבה הבנקאית של בנק דיסקונט
אבי לוי ראש החטיבה הבנקאית של בנק דיסקונט
אבי לוי, ראש החטיבה הבנקאית של בנק דיסקונט
(צילום: רמי זרנגר)
אורי לוין, מנכ"ל קבוצת דיסקונט, מסר: "אני משוכנע שהניסיון העצום שאבי לוי מביא לתפקיד וההיכרות העמוקה שלו עם עולם הבנקאות, בארץ ובחו"ל, יסייעו לנו משמעותית בדרך להגשמת היעד המאתגר שהצבנו לעצמנו – להיות הבנק הטוב ביותר ללקוחותיו. המינוי של אבי מהווה גם הוכחה נוספת לעוצמה הניהולית של הבנק ולהיקף המרשים של מנהלות ומנהלים מוכשרים הקיימים בבנק בכל הדרגים".