$
30 דקות

30 דקות או פחות

"אנחנו מציעים להלומי קרב קורסים מיוחדים לכניסה למעגל העבודה"

רונית אטד נכנסה לתפקיד מנכ"לית מיקרוסופט ישראל רגע לפני התפרצות הקורונה, ולמדה להכיר את העובדים מרחוק. בפודקאסט "30 דקות או פחות" היא מספרת על הדרך לתפקיד ועל היוזמות החדשות של החברה

שירות כלכליסט 15:5825.04.22

כשרונית אטד התחילה את הקריירה שלה בהייטק בשלהי שנות התשעים, היו מעט מאוד מנהלות בכירות בחברות ההייטק. היא למדה הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, השתלבה באמדוקס ויצאה לרילוקיישן מטעמה בדאלאס, טקסס, בתפקידי ניהול בכירים מול AT&T, אחד הלקוחות הגדולים ביותר של אמדוקס.

 

 

 

 

אחרי שהיתה מעורבת ברכישה הגדולה של קומברס וניהלה את אלעד טכנולוגיות היא מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל, רגע לפני הקורונה. היא למדה להכיר את העובדים מרחוק, ומודה שכיום צריך להצדיק למה עובד צריך לנסוע בפקקים ולהגיע למשרד, אבל מצד שני גם למצוא איזון בין החיים הפרטיים והעבודה, אחרי שגילינו שאפשר לעבוד בכל שעה ומכל מקום.

 

רונית אטד רונית אטד צילום: מיקרוסופט ענבל מרמרי

 

 

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" היא מסבירה איך מנהלים מאות עובדים בעידן העבודה ההיברידית, למה מיקרוסופט בונה בישראל דאטה סנטר, מספרת על היוזמה להכשרת הלומי קרב - "אנחנו מציעים להם קורסים מיוחדים לכניסה למעגל העבודה, זו תוכנית מרגשת בעיניי", ואיזה עצות היא נותנת לנשים שרוצות לתכנן קריירה בהייטק ובכלל.

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיין - אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

x