$
30 דקות

כלכליסט-טק

אחרי ארבעה אקזיטים מוצלחים, בני שניידר רוצה לבנות חברה גדולה

פודקאסט "30 דקות או פחות": בני שניידר יכול לפרוש לפנסיה וליהנות מהכסף שצבר במהלך הקריירה המרשימה שלו, אבל עכשיו הוא מוביל סטארט-אפ חדש ומסביר למה הפעם זה יהיה שונה

שירות כלכליסט 15:4205.12.21

בני שניידר הוא אחד מאבות ההייטק הישראלי: הוא התחיל את הקריירה שלו אי שם בשנות השמונים המוקדמות כמהנדס בתדיראן, אחרי שירות בצנחנים ולימודים בטכניון. אחרי שצבר ניסיון ותפקידים שונים, לקראת גיל 40 הוא הקים את הסטארט-אפ הראשון שלו ובסך הכל הקים לא פחות מארבע חברות מצליחות, שאת כולן מכר בסכום מצטבר של יותר ממיליארד דולר.

 

 

 

 

למרות ארבעת האקזיטים והשקעות מוצלחות בעשרות חברות, שניידר לא נח. מזה כשנתיים הוא מוביל כיו"ר ונשיא את סאלטו, הסטארט-אפ החמישי שלו, במטרה לשנות מן היסוד את הדרך בה חברות מנהלות תהליכי קונפיגורציה בפלטפורמות העסקיות שלהן. עשרות מיליונים כבר הושקעו בסאלטו על ידי כמה מהקרנות המובילות בעמק הסיליקון ושניידר מבטיח לנו שהפעם סאלטו תלך עד הסוף ותהפוך לחברה גדולה, בלי אקזיט של מאות מיליונים.

 

בני שניידר בני שניידר צילום: אוראל כהן

 

 

אילו טעויות הוא עשה בדרך לאקזיטים המוצלחים, האם לדעתו קיימת בועה בשוק, מה היתרון של חברות ישראלית במקרה של משבר ולמה בעצם הוא לא פורש ונהנה מהון שצבר? כל התשובות בפרק החדש של הפודקאסט "30 דקות או פחות".

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

x