$
הייטק בפקקים

כלכליסט-טק

כך הטכנולוגיה משדרגת את תחום הבריאות

פודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך אנחנו יכולים לשפר את הבריאות שלנו באמצעות הייטק ואילו הזדמנויות יש בתחום הבריאות הדיגיטלית והבינה המלאכותית

שירות כלכליסט 11:2324.10.21

הטכנולוגיה משדרגת את תחום הבריאות לבריאות דיגיטלית וגם בינה מלאכותית משתלבת בתחום - פודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך הן הולכת לשנות את החיים שלנו.

 

שוחחנו עם מעיין כהן, מייסדת ומנכ"לית Hello Heart, שבנתה חברה שעוזרת לאנשים להוריד את לחץ הדם שלהם ולשפר את בריאות הלב באמצעים דיגיטליים ועם לירון פרינד סעדון, מנהלת קשרי המפתחים של אנבידיה ישראל, שסיפרה על תחום הבינה המלאכותית בעולם הבריאות.

 

 

 

דיברנו על האופן שבו אנשים מצליחים לסגל הרגלים טובים יותר ולשפר את הבריאות שלהם, מה הם הדברים שעוזרים לנו לשפר את הבריאות שלנו, על תעשיית הבריאות הדיגיטלית ולאן היא הולכת, וגם על האופן שבו הקורונה חיזקה את מגמת הבריאות מרחוק.

 

איפה ההזדמנויות בתחום הבריאות הדיגיטלית והבינה המלאכותית? מה ההשלכות ארוכות הטווח של הטכנולוגיה ואיך אנחנו יכולים לשפר את הבריאות שלנו באמצעות הייטק? מה השתנה מבחינת התפיסה של התעשייה?

 

הפרק בשיתוף Nvidia שתקיים בין ה-8 ל-11 בנובמבר את כנס הבינה המלאכותית השנתי שלה 2021 GTC באופן מקוון, אליו ההרשמה תהיה ללא כל עלות.

 

הייטק בפקקים היא שילוב של פייסבוק לייב ופודקאסט העולה בעמודי הפייסבוק של כלכליסט ואצטדיון הסטארט-אפ.

x