$
חדשות טכנולוגיה

טראסטדום הישראלית נרכשת ב-40 מיליון דולר - לאחר שהושקעו בה 3 מיליון בלבד

הרוכשת היא ענקית הסייבר האמריקאית זיסקיילר; טראסטדום, שהוקמה ב-2019 על ידי עופר הנדלר ומיכאל קנטרוביץ', פיתחה מוצר הסורק ומנטר את כל הרשאות הגישה שיש לתשתיות ענן

מאיר אורבך 15:3916.04.21

ענקית הסייבר האמריקאית זיסקיילר (Zscaler) רוכשת את חברת טראסטדום (Trustdome) הישראלית. סכום הרכישה לא פורסם באופן רשמי, אך נודע שהוא עומד על כ-40 מיליון דולר לאחר שהחברה הישראלית גייסה 3 מיליון דולר בלבד.

 

 

 

טראסטדום מפתחת מערכות בתחום ניטור הרשאות הגישה לתשתיות ענן . הרוכשת תקים מרכז פיתוח בישראל על בסיס החברה הנרכשת שמעסיקה 15 עובדים.

 

הפתרון שפיתחה טראסטדום צפוי לחזק את פורטפוליו המוצרים של זיסקיילר בתחום הענן בעזרת היכולת לנטר הרשאות גישה לסביבות Multi Cloud. בנוסף, הרכישה מאפשרת לזיסקיילר להרחיב את הגישה של טראסטדום לשווקים בינלאומיים.

 

טראסטדום הוקמה ביולי 2019 ע"י עופר הנדלר ומיכאל קנטרוביץ'. היא החלה את דרכה לאחר שקיבלה השקעת Seed של 3 מיליון דולר מקרן סייברסטארטס של גילי רענן. המייסדים של טראסטדום עמדו בעבר מאחורי חברת סקייפנס שנמכרה בשנת 2014 על ידי אימפרבה

 

הנדלר, המשמש מנכ"ל טראסטדום: "העבודה הצמודה עם גילי רענן, והחיבורים שייצר עבורנו עם CISOs מארגונים שונים איפשרו לנו להאיץ את חדשנות המוצר ולקצר את זמן היציאה שלו לשוק".

 

רענן, מייסד סייברסטארטס, מסר: "ההשקעה בטראסטדום היתה הצבעת אמון בצוות מוכשר ומנוסה שכבר מכר בהצלחה חברת סייבר אחת. אני שמח ששחקן חשוב בעולם הסייבר כמו Zscaler, הבין מוקדם את הפוטנציאל של טרסטדום, הטכנולוגיה שלה, הצוות והתרבות הארגונית של החברה."

 

המוצר שפיתחה טראסטדום סורק ומנטר את כל הרשאות הגישה שיש לתשתיות ענן, בין אם זה Azure ,AWS או גוגל. באופן זה המוצר נותן מענה לפער האבטחה הנוצר מהעברת אפליקציות מתשתיות ארגוניות לענן, תהליך היוצר במקרים רבים הרשאות עודפות, ומאפשר לגורמים שונים גישה שמסכנת את המידע שמאוחסן בענן.

 

בעקבות הרכישה ייקלטו כלל עובדי טראסטדום במרכז הפיתוח שתקים זיסקיילר והמוצר שפיתחו ישתלב בסל המוצרים של החברה האמריקאית.

 

צוות טראסטדום צוות טראסטדום צילום: יח

 

 

 

x