$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

מה למדנו בתכנית ההאצה הכי מבוקשת לסטארט-אפים ואיך אפשר להתקבל אליה?

הפודקאסט "הייטק בפקקים" מתמקד ב-y combinator, תכנית ההאצה שממנה יצאו דרופבוקס, רדיט, Airbnb ועוד רבות וטובות. יזם ויזמית בוגרי התכנית משתפים חוויות ומספרים למה התובנות שמקבלים שם הן לא רק לסטארט-אפים

שירות כלכליסט 17:2604.03.21
וואי קומבינייטור נחשבת לתכנית ההאצה הטובה ביותר בעולם לסטארט-אפים, שהיוותה מודל והשראה לרבים. בין החברות שקמו בעקבות התכנית אפשר למצוא את דרופבוקס, דורדאש, סטרייפ, רדיט, Airbnb ועוד - חברות ששוות מיליארדים. הפודקאסט "הייטק בפקקים" מארח יזם ויזמית בוגרי התכנית: ניסינו ללמוד על תהליך הקבלה ומה הדרך לעבור אותו, על החוויה בזמן התכנית ועל הדברים החשובים ביותר שנלמדו, שיכולים להעניק תובנות לא רק לסטארט-אפים.

 

 

 

 

ריאיינו את יאיר דברת, מנכ"ל ומייסד זרז, סטארט-אפ שמאפשר להאיץ את זמני הטעינה של אתרים. דיברנו איתו על האווירה באקסלרטור, על השאלות הקשות שנשאלות על ידי המנטורים, השאלה שחזרה שוב ושוב - מה אתם יודעים החודש על החברה שלכם שלא ידעתם בחודש שעבר, ועל הפיבוט המשמעותי שעשו בחברה, בין היתר בזכות תובנות שעלו כבר בשלב הראיון לתכנית.

 

דיברנו גם עם יעל הרמתי, סמנכ"לית טכנולוגיה בטיילור אד, פלטפורמה שעוזרת למורים ולתלמידים לבנות מערכי שיעור וללמוד באופן שמותאם אישי לצורת הלמידה שלהם. יעל סיפרה לנו על החיים בסן פרנסיסקו באותה דירה ביחד עם שותפיה לחברה, על הדגש האדיר שהן התבקשו לשים על שיפור המדד המרכזי היחיד לחברה שלהם (כמה תלמידים משתמשים במערכת שלהן) ועל הגישה הוואי קומבינייטורית לגיוס כספים.

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של פייסבוק לייב, ופודקאסט העולה בעמודי הפייסבוק של כלכליסט ואצטדיון הסטארט-אפ.

 

x