$
חדשות טכנולוגיה

פיתוח חדש של מיקרוסופט ישראל יאפשר תמלול אוטומטי של שיחות

בנוסף, קבוצת Azure Information Protection בישראל מובילה את הרחבת את היכולות של Azure Purview – מוצר חדש של מיקרוסופט שעוזר לארגונים למפות ולנהל את כל הדאטה העסקי

מאיר אורבך 08:5803.03.21

ישראל מסתבר תופסת חלק משמעותי ממערך הפיתוח של מיקרוסופט השנה. כך עולה משלל הכרזות החברה בכנס איגנייט שערך בימים אלה מרכז הפיתוח של החברה בישראל ואשר עומד מאחורי עשרות פיתוחים שנחשפו במהלך הכנס.

 

 

 

בין הפיתוחים בלטו כלים דיגיטליים שהשתלבו בתוך Microsoft Teams שיתמללו בזמן אמת ובאופן אוטומטי שיחות, יסכמו לאנשי המכירות את הנקודות העיקריות שעלו בשיחה, ינתחו עבורם את הסנטימנט ואת רמת החיוביות שהלקוח הפגין במהלכה השיחה, יספקו להם תובנות עסקיות עליה, ויזכירו להם מה הצעדים הבאים שהם צריכים לעשות בעקבות השיחה. שילוב פלטפורמת התקשורת של טימס ישירות לתוך האזור בו אנשי המכירות מבלים את רוב זמנם, ובו הם מאחסנים את המידע העסקי הקריטי על הלקוחות והעסקאות שלהם – חוסך זמן רב ומתורגם ישירות לגידול במחזורי מכירות ובהכנסות. לטכנולוגיה יש תמיכה בעברית.

 

מיכל ברוורמן בלומנשטיק, מנכלית מיקרוספט ישראל מו"פ מיכל ברוורמן בלומנשטיק, מנכלית מיקרוספט ישראל מו"פ צילום: תומי הרפז

 

קבוצת Azure Information Protection בישראל מובילה את הרחבת את היכולות של Azure Purview – מוצר חדש של מיקרוסופט שעוזר לארגונים למפות ולנהל את כל הדאטה העסקי.

 

טכנולוגיית סריקה זו עליה עבדו בחודשים האחרונים חברי הקבוצה, תאפשר מעתה לספק לארגונים תמונת מצב כוללת של המידע הארגוני שלהם לא רק בענן של מיקרוסופט, אלא גם בשירותי ענן אחרים בהם הם משתמשים, כגון שירות אחסון הקבצים של אמזון. זוהי יכולת קריטית בעידן בו כמויות הדאטה הולכות וגדלות ועולה השימוש במספר שירותי ענן במקביל. צוות Microsoft 365 פיתח שירות מניעת איבוד מידע (DLP) בשרתי הארגון.

 

מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח: "בשנה האחרונה חווינו שינויים ואתגרים חדשים כמו עבודה ולמידה מהבית, רפואה היברידית, ניהול עסקים מרחוק. מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח אחראית לפיתוח טכנולוגיה חדשנית שתסייע לעולם להמשיך בטרנספורמציה הדיגיטלית בצורה בטוחה ומאובטחת. אנו מחויבים לסייע לעסקים ולאנשים ברחבי העולם למצות את הפוטנציאל שלהם באמצעות טכנולוגיה".

 

x