חדשות טכנולוגיה

טוויטר בדרך למהפכה: תאפשר ליוצרי תוכן לראשונה לגבות תשלום מהעוקבים שלהם

במסגרת שירות שיכונה Super Follow, תאפשר טוויטר ליוצרים לגבות כסף מעוקבים עבור גישה לתכנים בלעדיים ועבור חברות בקהילה שלהם; טוויטר לא מסרה מתי יושק השירות; "מטרתנו לתמרץ יוצרים ליצור תוכן שהקהל שלהם אוהב", מסרה החברה

חדשות חוץ 22:1725.02.21

טוויטר בדרך למהפכה שתאפשר ליוצרים לראשונה לגבות תשלום מקהל העוקבים שלהם עבור גישה לתוכן בלעדי - כך עולה מדיווח ב-Mashable. במסגרת השירות שיכונה Super Follow, יווצר לראשונה מודל של תמיכה כספית ביוצרים, שעד היום נהנו בעיקר מלייקים ומשיתופים חוזרים של התכנים שהעלו.

 

 

טוויטר הודיעה על המהלך במסגרת שיחה שהיא קיימה היום (ה') עם כמה ממשקיעיה. למרות שפרטיה הסופיים של התוכנית עוד עשויים להשתנות, הדוגמה שהוצגה במהלך השיחה כללה מנוי בסך 4.99 דולר לחודש הכולל, בין היתר,  מתן גישה בלעדית לעוקבים לניוזלטרים ולקהילה של יוצר התוכן הרלוונטי.

אפליקציית טוויטר אפליקציית טוויטר Credit: Shutterstock

 

יש לציין כי בשלב זה עוד לא ברור מתי שירות ה-Super Follow יושק, או אם לכולם תהיה גישה אליו.

 

"חקירת הזדמנויות של מימון באמצעות הקהל כמו Super Follow תאפשר ליוצרים ומו"לים לקבל תמיכה ישירות מהקהל שלהם ותמריץ אותם להמשיך וליצור תוכן שהקהל שלהם אוהב", הסביר ל-Mashable דובר מטעם טוויטר. "השירות עדיין לא זמין, ונוכל לחלוק יותר מידע אודותיו בחודשים הקרובים".

 

על פי טוויטר, "מטרתנו היא לשרת את השיח הציבורי. כחלק מהעבודה הזו, אנו בוחנים וחושבים מחדש על התמריצים של השירות שלנו ועל אילו התנהגויות חיוביות ואילו התנהגויות שליליות נוצרות כתוצאה משיח זה".

x