$
חדשות טכנולוגיה

אורי פרנק, בכיר באינטל, פורש במפתיע

בתחילת החודש מונה פרנק לסגן נשיא תאגידי באינטל, במסגרת מינוי של 6 ישראלים לתפקידים בכירים בארגון העולמי. הערכה היא שפרישתו היא בעקבות הצעה שקיבל לתפקיד אטרקטיבי

מאיר אורבך 11:2625.02.21

אורי פרנק, סגן נשיא בכיר באינטל, הודיע על פרישתו מהחברה, זמן לא רב לאחר שהחברה הכריזה על קידומו. נסיבות פרישתו עדיין לא ברורות, והערכות שונות של מקורבים הן שקיבל הצעה לתפקיד אטרקטיבי.

 

 

 

בתחילת החודש הכריזה אינטל ישראל על שישה מינויים של ישראלים לתפקידים בכירים בארגון העולמי, כאשר פרנק מונה לסגן נשיא תאגידי באינטל. החברה ציינה שמדובר באחת הדרגות הבכירות ביותר.

 

פרנק הוא מנהל ארגון הנדסה של אינטל בקבוצת הפיתוח Core & Client, והוא מנהל כיום כ-2,000 עובדים בישראל, הודו וארה"ב. לאורך השנים לקח חלק בתפקידי ניהול בכירים במוצרי דגל כגון סנדי ברידג', אייסלייק ועוד.

 

אורי פרנק, סגן נשיא תאגידי באינטל אורי פרנק, סגן נשיא תאגידי באינטל צילום: דוברות אינטל

 

מאינטל נמסר: "לאחר יותר מ-20 שנים של תרומה כבירה לאינטל, אורי פרנק החליט לפרוש מתפקידו בשל סיבות אישיות. פרנק הצטרף לשורותיה של אינטל עוד בהיותו סטודנט ב-1997, מאז ועד היום בלט מאוד ביכולותיו הטכנולוגיות והמנהיגותיות והעניק השראה רבה למגוון צוותים ברחבי העולם בפיתוח הדורות הבאים של מוצרי Core ו-SoC בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר עבור לקוחות החברה. אינטל מאחלת לו הצלחה רבה בהמשך דרכו ומודה לו על פועלו, מחויבותו ונתינתו האישית והמקצועית לאורך כל הדרך”.

x