שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

הסטארט-אפ FundGuard, שמפתח פלטפורמת ענן לניהול תיקי השקעות, גייס 12 מיליון דולר

בגיוס, אותו הובילה Team8 Capital, לקחו חלק משקיעים קיימים - כגון Blumberg Capital ו-Lionbird Ventures, ומשקיעים חדשים - Mindset Ventures וארבעה מנהלים בכירים מגופי שוק הון: BNY Mellon, JPMorgan ו-State Street. היקף ההון הכולל שגויס על ידי החברה עומד כעת על 16 מיליון דולר

מאיר אורבך 17:3123.02.21

חברת הסטארט-אפ FundGuard, שמפתחת פלטפורמת ענן לניהול תיקי השקעות, גייסה 12 מיליון דולר בסבב A בהובלת Team8 Capital ובהשתתפות משקיעים קיימים, בהם Blumberg Capital ו-Lionbird Ventures. משקיעים חדשים נוספים שהצטרפו בסבב הנוכחי הם Mindset Ventures, וארבעה מנהלים בכירים מגופי שוק הון אמריקאיים מובילים: BNY Mellon, JPMorgan ו-State Street. בהמשך להובלת הסיבוב על ידי Team8, שרית פירון, שותפה מנהלת ב-Team8 Capital תצטרף לדירקטוריון החברה. סבב הגיוס הנוכחי מביא את היקף ההון הכולל שגויס על ידי החברה ל-16 מיליון דולר.

 

 

FundGuard הוקמה בשנת 2018 על ידי ליאור יוגב, מנכ"ל החברה, יניב זכריה, CTO, ואורי כץ, סגן נשיא למחקר ופיתוח. השלושה הכירו לפני יותר מ-25 שנה כשהיו קצינים ביחידת 8200. יוגב עבד בעבר ב-Radware-ו-Goldman Sachs כבנקאי השקעות; זכריה היה מייסד שותף של חברת Bluetail שנמכרה ל-Salesforce, ולאחר הרכישה ניהל את מרכז המו"פ של Salesforce בישראל; כץ עבד בתפקידי פיתוח במספר חברות בתחום הביג דאטה ובחברת הפינטק TipRanks. בחברה 25 עובדים, 20 מתוכם במשרדיה בתל אביב. בהמשך לגיוס מתכוונת החברה להגדיל את מספר העובדים ב-75% במהלך השנה הקרובה.

 

מייסדי FundGuard: יניב זכריה, ליאור יוגב ואורי כץ מייסדי FundGuard: יניב זכריה, ליאור יוגב ואורי כץ

 

ליאור יוגב מסר: "התשתיות המיושנות הקיימות בתחום ניהול ההשקעות נאבקות כדי לספק פתרון להיקפי המסחר הגדלים, המורכבות של הנכסים הנסחרים והצורך ביעילות, בהינתן התחרות על גובה העמלות. אנו רואים ביקוש גובר לפתרון אוטומטי שמאפשר היקף פעילות גבוה, משפר יעילות תפעולית ומסייע לחתוך דרמטית את ההוצאות".

 

שרית פירון, שותפה-מנהלת, Team8 Capital: "ל-FundGuard יש חזון ברור לטרנספורמציה בשוק גדול ובעל צרכים משמעותיים שאינם מסופקים כיום. לפתרון של FundGuard יש דריסת רגל משמעותית וצמיחה גבוהה בתעשיית ניהול ההשקעות, ולצוות המייסד יש ניסיון רב ומשמעותי שישרת את החברה היטב גם בשלבי הצמיחה הבאים שלה".

 

בעקבות ההשקעה תזרז FundGuard הליכי פיתוח לתמיכה במספר שותפויות של החברה עם כמה מהבנקים ומנהלי הנכסים הגדולים בעולם, בנוסף למתן מענה לביקוש הגובר מצד קרנות אלטרנטיביות וחברות אירופאיות.

 

במקביל להשקעה, FundGuard מרחיבה את צוות הניהול של החברה ומצרפת שני מנהלי מכירות מנוסים: קירק ליטלטון, שמביא עימו מעל ל-25 שנות ניסיון בניהול מערכי מכירות של חברות כמו InvestCloud ו-SunGard, ואלן שניידר, בעל ניסיון של יותר מ-30 שנה בעולם השירותים הפיננסיים, 25 מתוכן ב-Citi, שם היה אחראי על ניהול מוצר בקו עסקי המנהל יותר מ-1.3 טריליון דולרים.

x