$
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

ברידג'קרו הישראלית במו"מ למכירתה לפאלו אלטו ביותר מ-100 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לארגונים להשתמש בכלים להגן על סביבות הענן שלהם. בין המשקיעים בחברה שגייסה 18 מיליון דולר בלבד Battery Ventures, NFX, כמו גם משקיעים פרטיים הנמנים על מובילי תעשיית אבטחת המידע והענן בעמק הסיליקון

מאיר אורבך 18:3601.02.21

חברת הסייבר הישראלית ברידג'קרו (Bridgecrew) שנוסדה ב-2019 במשא ומתן למכירתה לפאלו אלטו, כך נודע לכלכליסט. שווי העסקה אינו ידוע אך על פי הערכות עומד על מעל למאה מיליון דולר. לאחרונה דיווחה החברה על גידול משמעותי בנפח פעילותה בשנה הראשונה לפעילותה.

 

בין המשקיעים בחברה הישראלית שגייסה 18 מיליון דולר בלבד Battery Ventures, NFX, בסיבוב השתתפו גם Sorensen Ventures, DNX Ventures, Tectonic Ventures ו-Homeward Ventures, כמו גם משקיעים פרטיים הנמנים על מובילי תעשיית אבטחת המידע והענן בעמק הסיליקון - בהם מייסד Lookout, קווין מהאפי, מנהל אבטחת המידע של Spotify, דייויד הניגן, מנהל אבטחת המידע של Marqeta, דייויד טסאו, מנהל אבטחת הענן של Netflix, סרינת׳ קורובאדי ובכירי תחום אבטחת הענן של AWS, איליי קאהן.

 

צוות חברת Bridgecrew צוות חברת Bridgecrew צילום: Bridgecrew.

 

החברה הוקמה על ידי עידן טנדלר שהקים בעבר את פורטסקייל, ברק שוסטר גויכמן וגיא איזנקוט והיא מעסיקה עשרות עובדים בישראל ובארצות הברית בעמק הסיליקון. החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לארגונים להשתמש באוטומציות בכדי לעזור להם להגן על סביבות הענן שלהם, כדוגמת שירות הענן הפופולארי של אמזון (AWS). הפלטפורמה של Bridgecrew מאפשרת לתקן בעיות אבטחת מידע בלחיצת כפתור ובכך לחסוך שני משאבים חשובים: כסף וזמן, אשר נדרשים במידה לא מבוטלת על מנת לטפל באותן בעיות. פתרון האוטומציה של החברה מתאים במיוחד לצרכים הבוערים של פיתוח בענן – מחד, להמשיך לצמוח במהירות בכדי לענות על עליות בביקוש, ומנגד לצמצם עלויות ולשפר את תהליכי ה-DevOps ואבטחת המידע של החברה.

 

מפאלו אלטו נמסר שהחברה אינה מגיבה לשמועות. תגובת חברת ברידג'קרו לא התקבלה.

x