$
הייטק והון סיכון

הסטארט-אפ הישראלי Quali גייס 54 מיליון דולר לחיזוק תשתיות הענן

החברה, העוסקת באוטומציה של תשתיות מחשוב, תקשורת וענן, גייסה עד היום כ-60 מיליון דולר. בין לקוחותיה חברות ענק כמו מיקרוסופט, דל וסיסקו והגיוס יאפשר לה להגדיל משמעותית את מספר העובדים בישראל

מאיר אורבך 15:0019.01.21
חברת קוואלי (Quali), העוסקת באוטומציה של תשתיות מחשוב, תקשורת וענן, גייסה 54 מיליון דולר בסבב C, בהובלתן של הקרנות Greenfield Partners ו-JVP ובהשתתפות קריאוס קפיטל והמילטון ליין. החברה מעסיקה כ-130 עובדים, מתוכם 70 עובדים בישראל אך מטה החברה נמצא באוסטין, טקסס. קוואלי גייסה עד היום כ-60 מיליון דולר לא כולל הסיבוב הנוכחי.  

 

קוואלי פיתחה פלטפורמה שמפשטת את תשתית הענן והופכת אותה לנגישה ומאובטחת יותר לצורך פיתוח והטמעה של אפליקציות, תוך האצת תהליכי הפיתוח והטרנספורמציה הדיגיטלית. המטרה היא לאפשר לארגונים להתמודד מול מורכבות תשתיות הענן והטכנולוגיות הנלוות מבלי להשקיע מאמצים רבים, לבזבז זמן יקר ולאפשר לצוותי הפיתוח לבדוק ולהטמיע יישומים באופן עצמאי וקל.
ליאור קוריאט, מייסד Quali ליאור קוריאט, מייסד Quali צילום: Quali

 

"אנו חברת אוטומציה שהופכת את תשתית הענן לפשוטה ומאובטחת. אנחנו הופכים את כל הפיתוח בענן לנגיש לכל מי שצריך גישה עצמאית ובלתי אמצעית לענן, וכל זה על ידי אוטומציה. יש לנו 150 לקוחות גדולים כולל סיסקו, מיקרוסופט, דל, ווריזון ובנק אוף אמריקה. לחברות האלה יש עשרות אלפי מפתחים שזקוקים לגישה לתשתית והדרך היחידה לעשות זאת שקנה מידה גדול היא להשתמש בכלים כמו שלנו", אומר ל"כלכליסט", מנכ"ל קוואלי, ליאור קוריאט.

 

קוואלי שנוסדה ב-2004, תגדיל את צוות העובדים לכ-200 איש עד סוף השנה, מרביתם בישראל. "אנחנו רוצים להאיץ עוד יותר את הצמיחה ולפנות גם לשוק הבינוני כדי להיות פתרון מוכר יותר. נשקיע בשנה הקרובה במודעות למותג שלנו ולנוכחות שלנו בשוק", אומר קוריאט. 
צוות Quali צוות Quali צילום: Quali

 

אראל מרגלית, מייסד ויו"ר קרן JVP מסר: "קוואלי הוכיחה את מקומה כמובילת קטגוריה בסביבת ענן ציבורי ופרטי, בקרב תאגידים וחברות גלובליות משמעותיות ובמגוון מגזרים. קוואלי מצליחה באמצעות פלטפורמת ה CloudShell שפיתחה לפשט את מורכבות תשתיות הענן״.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x