$
חדשות טכנולוגיה

פייסבוק קוראת לעובדיה להימנע מלבוש ממותג של החברה מחשש לביטחונם

במכתב פנימי שנשלח לעובדי פייסבוק ביום שני ציינה החברה כי לאחר שמנכ"ל החברה הודיע על חסימת חשבונו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בפייסבוק לאור ההתפתחויות האלימות בארה"ב, חטיבת הביטחון של החברה ממליצה לכל העובדים "להימנע מללבוש או לשאת פריטים ממותגים של פייסבוק בעת הזאת"

חדשות חוץ 13:4713.01.21

פייסבוק המליצה השבוע לעובדיה להימנע מללבוש ביגוד ממותג של החברה בציבור מחשש לביטחונם, זאת לאחר שחברת המדיה החברתית השעתה את חשבונו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. "לאור האירועים האחרונים, חטיבת הביטחון שלנו ממליצה לכל העובדים להימנע מללבוש או לשאת ביגוד או פריטים ממותגים של פייסבוק בעת הזאת", כך נכתב במכתב פנימי שנשלח לעובדים ביום שני.  

 

בימים שלאחר המצור על בניין הקפיטול, פייסבוק השעתה את חשבונו של טראמפ למשך שבועיים לפחות, והחלה להסיר את כל הפוסטים המתייחסים לקמפיין "Stop The Steal" שיזם הנשיא שבו נטען באופן שקרי שהדמוקרטים זייפו את תוצאות הבחירות. 

מארק צוקרברג, מייסד ומנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג, מייסד ומנכ"ל פייסבוק צילום: בלומברג

 

 

בעקבות המהומות אמר מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג שהפלטפורמה חסמה את חשבונו של טראמפ "עד הודעה חדשה" עקב "הסיכונים הגדולים שבמתן היתר לנשיא להמשיך להשתמש בשירות במהלך תקופת כהונתו", וכי החסימה תימשך לפחות שבועיים, עד אשר תושלם העברת השלטון לג'ו ביידן ב-20 בינואר". יום לאחר שפייסבוק השעתה את חשבונו של טראמפ, טוויטר הלכה בעקבותיה וחסמה את חשבונו של הנשיא "עקב הסיכון שבהסתה נוספת לאלימות", לדברי החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x