$
חדשות טכנולוגיה

אאוטלוק אחד לכולם: מיקרוסופט מתכננת לאחד את כל שירותי המייל שלה

אחרי 25 שנה מיקרוסופט מתכננת לרענן את שלל שירותי המייל שלה ולאחדם לאפליקציה אחת בשם One Outlook על מנת להתאים את כולם למגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות

רפאל קאהאן 14:0805.01.21
אפליקציית המייל הוותיקה של מיקרוסופט כבר איתנו כמעט 25 שנה, וזו הזדמנות לחברה לעשות בה קצת סדר. על פי הדיווח אמש (ב') של אתר "ווינדוס סנטרל", אאוטלוק צפויה לעבור שינוי מסיבי לקראת השנה הבאה שיכלול איחוד של כל אפליקציות המייל השונות שתחת המותג של מיקרוסופט לאפליקציה אחת ושירות מקוון אחד בלבד.

 

האפליקציה החדשה צפויה להחליף את אפליקציות המייל והיומן שנוספו לווינדוס 8 ו-10, את אופיס אאוטלוק ו-OWA, ואת אפליקציות אאוטלוק העצמאיות לווינדוס (UWP ו-Win32) ולמק. הגרסה החדשה תיקרא One Outlook, כשהמטרה העיקרית של השינוי היא התאמת השירותים למגוון סוגי המכשירים השונים שקיימים היום בשוק ומאפשרים גישה למייל.

 

אאוטלוק אאוטלוק צילום מסך: youtube

 

אאוטלוק עוצבה במקור לפעול על מחשבים בלבד. ואולם כיום המעבר לשימוש במחשבים בעלי מסכים גדולים, בטאבלטים, במכשירים מתקפלים וכן בסמארטפונים חייב את מעצבי מיקרוסופט לבצע חשיבה מחדש של ממשק המשתמש, שאופן ההפעלה שלו לא השתנה כמעט עשור.

 

בשלב הנוכחי הממשק החדש נמצא בבדיקה פנימית בקרב עובדי החברה. לא ברור עדיין כיצד תיראה האפליקציה החדשה אך על פי צילומי מסך שפורסמו בטוויטר, ניכר שהיא תתבסס במידה רבה על ממשק שירות אאוטלוק המקוון הנוכחי. על פי הערכות, ההשקה צפויה במהלך 2022 כאשר גרסאות בדיקה יהיו כנראה זמינות כבר במהלך השנה הנוכחית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x