$
הייטק והון סיכון

פלטפורמת ראיונות הווידאו הישראלית myInterview גייסה 5 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי שפיתח פלטפורמה לביצוע ראיונות עבודה באמצעות שיחות וידאו חווה עלייה משמעותית בכמות המשתמשים החדשים בתקופת הקורונה עם גידול של 500% בהכנסות השנתיות החוזרות מאז 2019

הגר רבט 16:2409.12.20

סטארט-אפ ישראלי חדש בשם myInterview, שפיתח פלטפורמת ראיונות וידאו חכמה, גייס סבב סיד בהיקף של 5 מיליון דולר. את הגיוס הובילה קרן Aleph ולקחו בו חלק משקיעים קודמים Entrée Capital ו- SeedIL Ventures. בעבר גייסה החברה 1.6 מיליון דולר, כולל השקעה מבכיר לינקדאין לשעבר, קליף רוזנברג. 

 

הביקוש לכלי לראיונות וידאו זינק משמעותית בעקבות נורמות עבודה מרחוק וריחוק חברתי. מ-myInterview נמסר שחוותה עלייה משמעותית בכמות המשתמשים החדשים בפלטפורמה וגידול של 500% בהכנסות השנתיות החוזרות )ARR( מאז 2019. myInterview כבר נמצאת בשימוש על ידי יותר מ- 2,000 חברות ברחבי העולם, ביניהם בנק מזרחי, הסופרמרקט המקוון המוביל בבריטניה Ocado וחטיבת ההתמחויות של פייסבוק. החברה חתמה על שותפות אסטרטגית עם reed.co.uk, אתר המשרות המוביל בבריטניה.

 

מימין: בנימין גילמן וגיא אבלסון, MyInterview מימין: בנימין גילמן וגיא אבלסון, MyInterview צילום: MyInterview

 

"האופן שבו חברות מגייסות כישרונות מיושן ואינו מספק את רמת התובנה הנדרשת לגבי מועמדים שמחלקות משאבי אנוש מצפים לקבל", מסר בנימין גילמן, מנכ"ל ומייסד-שותף של myInterview. "סרטון שווה אלף קורות חיים. על ידי שימוש בווידאו, אנו מאפשרים למעסיקים לתת משקל מתאים לאישיות והתאמה תרבותית ומייעלים את תהליך המיון על ידי הקפצת מועמדים מבטיחים לראש הערימה. וידאו נמצא כבר בשימוש בכל כך הרבה היבטים בחיינו - כעת גם הגיוס וההשמה סוף סוף מתעדכנים".

 

כדי להבטיח כי המועמדים הנכונים יוקפצו לראש הרשימה, פיתחה החברה את "myInterview Intelligence", חבילת כלי אנליטיקה המבוססת למידת מכונה המייצרת דירוג התאמה של מועמדים לפרמטרים שקובע המעסיק, עם דגש מיוחד להתאמה לתרבות ארגונית. הפלטפורמה וכלי myInterview Intelligence נבנו מהיסוד כדי לסייע בתעדוף מועמדים עם אחוז התאמה גבוה ולמגר את האקראיות שכיום שולטת בתהליך, תוך הימנעות מההטיות הפוגעות במערכות גיוס אחרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x