$
מכשירים ומדריכים

בעלי אייפון 11 יוכלו לתקן את המסך התקול ללא עלות

ענקית הטכנולוגיה תחליף בחינם מסכים של מכשיר אייפון 11 שהפסיקו להגיב למגע. איידיגיטל, דינמיקה ואייסטור, משווקות מוצרי אפל בישראל, מסרו שניתן לבצע את ההחלפה בסניפים בכפוף לתנאי החברה

איתמר זיגלמן 11:3506.12.20
אפל הודיעה שתאפשר החלפת מסך ללא עלות עבור מכשירי אייפון 11 שהפסיקו להגיב לנגיעות במסך. ההודעה תקפה למסכים תקולים שסובלים "בעיית תצוגה", כך לפי החברה, אשר יוצרו בין נובמבר 2019 למאי 2020.  

 

החברה קוראת לבעלי אייפון 11 שסובלים מבעיות במסך להגיע לסניפיה אך מדגישה כי מדובר ב"אחוז קטן מהמכשירים בלבד". בנוסף, החברה הבהירה כי המכשירים שמסכיהם יוחלפו יהיו מכוסים באחריות.

 

לקוחות המעוניינים לבדוק אם מכשיריהם עומדים בתנאי ההחלפה של אפל נדרשים לוודא אם המספר הסידורי של המכשיר (המופיע גב האריזה שלו) נמצא ברשימת המכשירים התקולים שפרסמה החברה.

 

השקת האייפון 11 השקת האייפון 11 צילום: Apple

 

איידיגיטל מסרה ל"כלכליסט" כי "במידה ותקלה זו קיימת במכשיר של הלקוח, עליו להיכנס לדף התוכנית באתר אפל, ולהקיש את המספר הסידורי של המכשיר על מנת לבדוק האם מכשיר זה יוצר בתאריכים הרלוונטיים והאם יש זכאות להחלפה. במידה וכן, ניתן להגיע איתו לאחד מסניפי איידיגיטל. האיפון ישלח לבדיקת מעבדה ובמידה וימצא מתאים יוחלף לו מסך ללא עלות".

 

ברשת iStore מסרו: "לקוחות iStore שרכשו אייפון 11 בתקופה שקבעה אפל זו יהיו זכאים לקבל שירות בכל סניפי iStore ובמעבדות השירות של Apple בישראל, בכפוף לתנאי הזכאות המצוינים באתר אפל".

 

בדינמיקה מסרו: "נתחיל בחודש הקרוב בשיתוף ובהסמכה של אפל להציע ללקוחתינו שירות החלפת מסכים עם מערך התיקונים שלנו שמגיע עד לבית הלקוח".

 

זו אינה התקלה הראשונה במכשירי החברה השנה, רק לאחרונה הודיעה אפל על מבצע ריקול לדגמי איירפודס פרו שסבלו מתקלה באיכות השמע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x