$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

מנכ"ל ארגוס, עופר בן נון, פורש מתפקידו

שבע שנים לאחר הקמת חברת הסייבר, מנכ"ל החברה עופר בן נון הודיע כי יעזוב את תפקידו ויעבור לשמש את החברה בדירקטוריון. רונן שמאלי, סמנכ"ל המכירות של ארגוס יחליפו בתפקיד

מאיר אורבך 16:5901.12.20

עופר בן נון ומנכ"ל ואחד ממייסדי חברת הסייבר ארגוס (Argus) שנמכרה לקונטיננטל פורש מתפקידו, כך נודע ל"כלכליסט". שבע שנים לאחר הקמת ארגוס מנכ"ל החברה הודיע כי יעזוב את תפקידו ויעבור לשמש את החברה בדירקטוריון. רונן שמאלי, סמנכ"ל המכירות של ארגוס יחליפו בתפקיד המנכ"ל.

 

בן נון, הודיע היום (ג') לעובדי החברה על כוונתו לפנות את מקומו במהלך חודש דצמבר. בן נון הקים את החברה ב-2013 יחד עם אורון לביא וירון גלולה, חבריו לשירות ביחידת 8200, והיו"ר זהר זיסאפל. החברה נרכשה בחודש נובמבר 2017 על ידי קונטיננטל הגרמנית, אחת מיצרניות הרכיבים לשוק הרכב הגדולות בעולם בסכום שהוערך בכ-450 מיליון דולר. לאחר המכירה, ארגוס נותרה כחברה אוטונומית והמשיכה לצמוח ולגייס עובדים גם בשנים שלאחר מכן.

 

עופר בן נון, מנכ"ל ארגוס היוצא עופר בן נון, מנכ"ל ארגוס היוצא צלם: דיוויד גארב

 

"לפני 7 שנים הקמתי יחד עם חבריי את החלום שנקרא ארגוס והתחלנו במרתון שהגיע רחוק מכפי שדימיינו", סיפר בן נון בהתייחסו להחלטתו. "החלטתי לבצע את הצעד הזה עכשיו בתיאום עם הנהלת קונטיננטל, כאשר צוות החברה חזק מאי פעם, ולאחר שנחתמו חוזים משמעותיים להטמעת מוצרי החברה בעשרות מיליוני כלי רכב ומטוסי נוסעים בשנים הקרובות. רונן הוא בחירה טבעית שלי ושל הנהלת קונטיננטל לתפקיד לאור הביצועים יוצאי הדופן שהביא לחברה".

 

בן נון הוסיף כי הוא בוחן הקמת מיזם חדש בהובלתו, לאחר תהליך העברת המקל, ופסק זמן קצר.

 

רונן שמאלי אשר נכנס לתפקיד המנכ"ל במקומו של בן נון מכהן בתפקיד סמנכ"ל המכירות של ארגוס בשלוש השנים האחרונות וקודם לכן מילא שורת תפקידים ב-Hola, Cisco, NDS, Jungo ו-Cardonet. רונן ציין: "אני שמח להמשיך את דרכו של עופר ולהוביל את החברה להצלחות הבאות שלה. נמשיך לחזק את פעילותינו עם יצרניות הרכב המובילות בעולם ולהגן על רכבים ממתקפות בעת בה היקף הטמעות התוכנה ברכבים הולך וגדל וכנגזר מכך חשיפתם למתקפות סייבר".

 

ארגוס נחשבת כיום למובילה עולמית בתחום אבטחת הסייבר לרכבים. החברה מספקת פתרונות מקיפים להגנה על רכבים פרטיים ומסחריים מפני תקיפות סייבר. הטכנולוגיות של Argus מבוססות על עשרות פטנטים וכן על עשרות שנות ניסיון באבטחת סייבר ובעולם הרכב. לקוחות החברה הם יצרני כלי הרכב (OEMs) הגדולים בעולם וספקי המשנה הגדולים שלהם (Tier 1s), ושותפיה העסקיים כוללים שחקני מפתח בתעשייה. החברה מעסיקה למעלה מ-200 עובדים, מרביתם במרכז הפיתוח בתל-אביב. לחברה משרדים נוספים במישיגן, שטוטגרט, טוקיו, בייג'ין וסיאול

בטל שלח
    לכל התגובות
    x