$
הייטק והון סיכון

אייבקס גייסה קרן שנייה בישראל של 100 מיליון דולר

הצוות של חברת ההשקעות בישראל מובל על ידי ניקול פריאל והשותף המנהל גל גיטר, אלה יתמקדו בהשקעות בחברות בשלבים מוקדמים ובהשקעות בחברות בשלבי צמיחה. מטה החברה נמצא בדנבר קולורדו, עם משרדים נוספים בניו-יורק ובתל-אביב

מאיר אורבך 16:0023.11.20

אייבקס (Ibex) השקעות, גייסה את הקרן השנייה שלה בישראל, אייבקס הון-סיכון (Ibex VC LP), בשיעור של כ-100 מיליון דולר. בין ההשקעות הנוכחיות של אייבקס בישראל ניתן למצוא חברות כמו גלסבוקס, נקסאר, קובוובס, פנופלי ורבות נוספות. חברות קודמות בפורטפוליו של אייבקס נרכשו על-ידי ענקיות כמו צ׳ק פוינט, אינטואיט וטרהדאטה.

 

הצוות בישראל מובל על ידי ניקול פריאל והשותף המנהל גל גיטר, ואלה יתמקדו בהשקעות בחברות בשלבים מוקדמים ובהשקעות בחברות בשלבי צמיחה, ניקול פריאל, סגנית נשיא הפועלת ממשרדי החברה בישראל, הוסיפה: ״מינוף רשת הקשרים הענפה שלנו בארה״ב והמומחיות שלנו בשווקים ציבוריים, מאפשרת לנו לעזור לחברות הפורטפוליו שלנו לחדור לשוק הגלובלי. המחויבות העמוקה שלנו היא למייסדים שאפתניים מכל התחומים – ולתמיכה בהם בדרכם להוות את הדור הבא של הסטארטאפים הישראליים, על ידי יצירת ערך משמעותי וארוך טווח״.

 

מימין גל גיטן וניקול פריאל, אייבקס מימין גל גיטן וניקול פריאל, אייבקס צילום: Elisa Szklanny

 

אייבקס השקעות היא חברת השקעות שמנהלת 670 מיליון דולר. מטה החברה נמצא בדנבר קולורדו, עם משרדים נוספים בניו-יורק ובתל-אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x