$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

ורביט הישראלית גייסה 60 מיליון דולר

החברה שמפתחת פלטפורמת תמלול אוטומטי תוך שימוש בבינה המלאכותית (AI) בשילוב עם בינה אנושית הוקמה לפני כארבע שנים וסבב הנוכחי מביאה את סך ההון שגוייס ל-100 מיליון דולר

הגר רבט 13:0219.11.20
חברת ורביט (Verbit) הישראלית מגייסת 60 מיליון דולר בסבב C אותו הובילה קרן Sapphire Ventures האמריקאית. לצדה לקחו חלק גם משקיעים קיימים: קרן ורטקס, Stripes, HV Ventures וכללטק, כמו גם קרן ורטקס צמיחה, שהצטרפה להשקעה.

 

ורביט, שמפתחת פלטפורמת תמלול אוטומטי והוקמה ב-2016 בידי תום ליבנה (מנכ״ל), אריק שלף (סמנכ"ל טכנולוגיות), וקובי בן צבי (סגן נשיא להנדסה). החברה גייסה סבב B בסך 31 מיליון דולר בינואר השנה, בהובלת קרן הון הסיכון האמריקאית STRIPES GROUP. הסבב הנוכחי מביאה את סך ההון שגוייס בחברה ל-100 מיליון דולר.

 

תום ליבנה מנכ"ל ורביט תום ליבנה מנכ"ל ורביט צילום: ורביט

 

ורביט היא חברת תמלול טכנולוגית, אשר משתמשת בבינה המלאכותית (AI) בשילוב עם בינה אנושית (HI) על מנת לספק פתרון חכם ומהיר לתמלול מקצועי. הטכנולוגיה של Verbit מיושמת אצל למעלה מ-400 לקוחות מתחומי האקדמיה והמשפט, Verbit משרתת כיום את האוניברסיטאות הגדולות בעולם ביניהן, הרווארד, סטנפורד, לונדון ביזנס סקול, קורסרה ועוד. כמו כן לחברה יש קהילת מתמללים המונה כ-22,000 עובדים בלמעלה מ-30 מדינות בעולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x