$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

הזדמנויות בתחום הרותח של מסחר מקוון

יום הרווקים מאחורינו, בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי מתקרבים והפודקאסט "הייטק בפקקים" בוחן את המגמות הבולטות בשוק הקניות ברשת

שירות כלכליסט 15:4412.11.20
אנחנו מתקרבים לחג ההודיה בסוף נובמבר, אחריו יחלו מבצעי החגים לקראת חג המולד, עם בלאק פריידי ב-27 לחודש, סייבר מאנדיי ב-30, אתמול היה יום הרווקים הסיני, שהפך גם הוא ליום שבו המון אנשים קונים דברים שהם לא בהכרח צריכים - וזה זמן מעולה לדבר על ecommerce. שוק הקניות ברשת תופס חלק משמעותי יותר ויותר מסך הקניות, בטח ובטח במהלך תקופת הקורונה, שהעבירה כל כך הרבה עסקים לאונליין. הפודקאסט "הייטק בפקקים" מתמקד במגמות הבולטות בשוק האיקומרס העולמי, לאילו כיוונים הולך השוק והיכן יש הזדמנות ליזמים.

 

 

 

 

(00:00)

נירית כהן על החקיקה המשמעותית שעברה במשאל עם בקליפורניה ומתווה את הדרך לעדכון מעמדם של עצמאים כחלק מה"גיג אקונומי", דיווחים על הנפקות גדולות של איירון סורס ומאנדיי.

ניר מעיין, אנליסט בפורטר, עם דו"ח פורטר על הרגלי הצריכה בחצי השנה האחרונה ומדד מתקפות ההונאה לקראת מועדי חגי הצרכנות עד סוף 2020

 

(16:54)

תימור גורדון, יועץ בתחום התקשורת מהפודקאסט קומרסיישן, על המגמות המסתמנות בשוק האיקומרס והקמעונאות הדיגיטלית לשנים הקרובות - באילו תחומים יש הזדמנויות ליזמים?

 

(28:15)

ליהיא פינטו פרימן, מייסדת משותפת וסמנכ"לית שיווק בסייט, חוזרת לתכנית אחרי שנתיים. אז עבדו בחברה כ-20 עובדים, היום כ-120. סייט מתמקדת בהתאמת חויית הקנייה ללקוח באמצעות ניתוח תמונה ומאפשרת להמליץ על ביגוד ועל ריהוט בהתאמה אישית. כיצד תתפתח חויית הקנייה באונליין בשנים הקרובות ומה לדעתה הכי חסר בה כיום?

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.

x