$
הייטק והון סיכון

לייטיקו הישראלית גייסה 13 מיליון דולר

חברת הסטארט-אפ מפתחת מערכות דיגיטליות לאינטראקציה עם לקוחות פרטיים ועד כה גייסה הון של כ-27 מיליון דולר. במהלך 2021 מתכננת החברה להגדיל את מרכז הפיתוח והמחקר בישראל ולגייס עשרות מפתחים ומפתחות

מאיר אורבך 15:5810.11.20
חברת הסטארט-אפ לייטיקו (Lightico) המפתחת מערכות דיגיטליות לאינטראקציה עם לקוחות פרטיים, גייסה 13 מיליון דולר בהובלת קרן Oxx ובהשתתפות Capital One Ventures ו-Harmony Partners. הגיוס נועד להאיץ את האימוץ של הפלטפורמה הדיגיטלית של החברה לאינטראקציה עם לקוחות ולגייס מפתחים ומפתחות נוספים וכן אנשי מכירות. סך ההון שגייסה החברה מגיע עתה ל-27 מיליון דולר. המשקיעים הקיימים השתתפו אף הם בגיוס: lool ventures, Crescendo Venture Partners, Mangrove Capital Partners ו-Spinach Angels.  

 

ליטיקו נוסדה על ידי צביקי בן ישי - מנכ"ל החברה, עומרי בראון, סמנכ"ל תפעול וכספים, ג'סטון ג'וש סמנכ"ל טכנולוגיה. בחברה 75 עובדים ומשרדיה ממוקמים בתל אביב, ישראל ובארה"ב, בניו יורק. בנוסף, מתכננת החברה להגדיל את מרכז הפיתוח והמחקר בישראל ולגייס עשרות מפתחים ומפתחות בשנת 2021.

צביקי בן ישי, מייסד לייטיקו צביקי בן ישי, מייסד לייטיקו

 

פתרונות לחתימה דיגיטלית (eSignature) מוגבלים לתהליכי ניהול מסמכים בין עסקים (B2B) והם פועלים כפתרון נקודתי בלתי מקושר. לייטיקו מציידת עסקים שמוכרים ללקוחות פרטיים (B2C) בפלטפורמה למכשירים ניידים.

 

לדוגמה, באמצעות פלטפורמת האינטראקציה של לייטיקו ניתן לעבד באופן מהיר ומאובטח הלוואות בנקאיות או תביעות ביטוח. לייטיקו יוצרת חלון שיתוף וירטואלי בין העסק לבין הלקוח והוא מאפשר ללקוח לגשת לחלון המשותף מכל מכשיר, לשתף ולקבל מסמכים, לעבד חתימות אלקטרוניות, תשלומים, לזהות ולאמת משתמשים ועוד. בין לקוחותיה של לייטקו ניתן לציין מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח כמו Capital One ו-GlaxoSmith.

 

צביקי בן ישי, מייסד משותף ומנכ"ל לייטיקו מסר: "החודשים האחרונים אתגרו את כולנו אך הם היוו גם זרז יוצא דופן לטרנספורמציה דיגיטלית במגוון שווקים. הגיוס לא נועד רק להמשך צמיחה אלא שהוא הבעת אמון בפלטפורמה של לייטיקו ובמודל ששגשג במהלך המחצית הראשונה של שנת 2020. אנו גאים בכך שיש לנו שותפים יוצאים מן הכלל שמצטרפים למשימה שלנו להפוך את האינטראקציות העסקיות לפשוטות ודיגיטליות בעולם מורכב".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x