$
מכשירים ומדריכים

אפל מבצעת ריקול לחלק מאוזניות איירפודס פרו

לאחר דיווחים ברשת על תקלות בדגם האוזניות הפופולרי, אפל מודיעה כי הדגמים שיוצרו עד אוקטובר 2020 עלולים לסבול מבעיות טכניות וכי תחליף אותם בסניפים ללא עלות נוספת

שירות כלכליסט 11:5401.11.20

אפל הודיעה בסוף השבוע כי תחליף את אוזניות איירפודס פרו שהתגלו בהן תקלות טכניות.

 

 

במהלך השנה האחרונה החלו לצוץ ברשת דיווחים על כך שדגם הפרימיום של אוזניות האלחוטיות סובל מבעיות טכניות רבות הכוללות רעש לבן ורעשי חיכוך מתגברים בסביבה רועשת, כמו גם בעיות עם האפשרות לבטל ולהפעיל את סינון הרעש הסביבתי.

אפל איירפודס פרו אפל איירפודס פרו צילום: מסך אתר אפל

 

בעקבות דיווחים אלו אפל פרסמה בחודש מאי באתר שלה הצעות לפיתרון והחלה להחליף ללקוחות אוזניות בצמוד לתעודת אחריות תקפה של החברה. כעת אפל מודיעה כי דגמי האיירפודס פרו שייוצרו אחרי אוקטובר 2020 כבר לא יסבלו מבעיות אלו אך מי שרכש דגמים שיוצרו לפני כן וסובל מבעיות טכניות יוכל להגיע לסניפי החברה ולקבל זוג אוזניות חדשות ללא עלות. בהודעה באתר החברה נכתב כי ניתן להגיע לכל ספק מורשה בכל מדינה ולהחליף את האוזניות. החברה מדגישה כי הליך ההחלפה הוא לדגם אוזניות הפרו בלבד כשקייס הטעינה של האוזניות לא יוחלף.

 

האיירפודס של אפל הן אוזניות אלחוטיות פופולריות ברחבי העולם. הרווח הספציפי ממכירתן אינו מפורסם ע"י החברה, אך היא דיווחה על הכנסות של 7.8 מיליארד דולר מקטגוריית "שונות", הכוללת גם את האוזניות, ברבעון שהסתיים בספטמבר.

 

מאיידיגיטל נמסר כי הרשת "נערכת במהירות להחלפת ותיקון מכשירים אשר מתגלים בהם התקלה. בשלב זה, עדיין לא התקבל אצלנו באידייגיטל מלאי חלפים לתיקון. בעת קבלת החלפים מאפל העולמית, אנו נתחיל בתהליך ההחלפה ותיקון ללקוחות אשר יבקשו זאת, ובכפוף לבדיקת מעבדה (על פי דרישת אפל).

 

על מנת להקל על לקוחותינו, ולתת להם שירות מהיר ככל הניתן, לקוחות המעוניינים בהחלפה ותיקון המוצר, יוכלו להירשם בטופס מקדים וניצור איתם קשר מיד כאשר יגיע אלינו מלאי החלפים מחו״ל (הטופס יעלה לאתר איידיגיטל בשעות הקרובות)".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x