$
הייטק והון סיכון

אינוניישן ועינב אדיב ברר ייגייסו קרן להשקעות בחברות בריאות דיגיטלית בבורסת תל אביב

קרן Medination תבצע השקעות בחברות מו"פ בתחום הרפואה הדיגיטלית, בדגש על חברות הנמצאות בשלב הפריצה. עינב אדיב ברר תכהן כיו"ר הדירקטוריון של הקרן והצוות המוביל יכלול גם את אמיר גל-אור וד"ר יובל בלוך

מאיר אורבך 13:5219.10.20
אשת העסקים והמשקיעה עינב אדיב ברר, בעלת המרכז הרפואי TLV Medical Center חוברת אל חברת אינוניישן (Innonation) שבבעלות משפחת גל-אור, להקמת שותפות מוגבלת להשקעות בחברות מו"פ בשיתוף עם איכילוב טק ו-IBM ישראל. לכלכליסט נודע כי השותפות תקרא מדיניישן (Medination) ותחל בקרוב ברוד שואו לקראת הנפקה ראשונית של מניותיה בבורסה בתל-אביב.

 

קרן מדיניישן תבצע השקעות בחברות מו"פ בתחום הרפואה הדיגיטלית בדגש על חברות הנמצאות בשלב הפריצה. בשלב זה לא ברור מה יהיה גודל הקרן אך על פי הערכות היא תעמוד על עשרות מיליוני שקלים.

 

עינב אדיב ברר, שתכהן כיו"ר דירקטוריון מדיניישן, היא אשת עסקים, משקיעה, ויזמת סדרתית. אדיב ברר הקימה בשנת 2011 את מותג החיתולים "בייביסיטר" שנמכר לקבוצת ניופארם ב-100 מיליון שקל. עינב מנהלת משנת 2015 את המרכז הרפואי TLV Medical Center בו פועלים כ-150 רופאים כירורגים.

 

הצוות המוביל בשותפות יכלול גם את אמיר גל-אור וד"ר יובל בלוך. גל-אור, משקיע ותיק עם ניסיון של כ-25 שנה בזירת ההון סיכון בישראל, בהונג קונג, ובסין, שהקים 4 קרנות הון סיכון בישראל, ו-23 קרנות בסין.
אמיר גל אור אמיר גל אור צילום: עמית שעל

 

ד"ר יובל בלוך, הוא ד"ר לרפואה ומומחה בניהול מערכות בריאות, בעברו שימש כסגן מנהל הדסה עין כרם, ניהל שני מרכזים רפואיים של אסותא, וכיהן בהנהלת אסותא מרכזים, בשלוש השנים האחרונות הוביל הקמה של שני מרכזים רפואיים בסין.

 

חברי הדירקטוריון של מדיניישן כוללים את ליאון רקנאטי מגלנרוק, דן זיסקינד שכיהן במשך 31 שנים כסמנכ"ל כספים ודירקטור בחברת טבע, פרופ' רבקה כרמי, שכיהנה כנשיאת אוניברסיטת בן גוריון, וקודם לכן כדיקן הפקולטה לרפואה, ושוקי אברמוביץ' שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בכלל ביטוח ופיננסים ופעיל בשוק ההון הישראלי במשך שלושים השנים האחרונות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x