$
הייטק והון סיכון

חברת MOV.AI גייסה 4 מיליון דולר לפיתוח מערכת הפעלה לרובוטים

הסטארט-אפ הישראלי עמל על פתרון המפשט את תהליכי הפיתוח וההטעמה במערכות רובוטיות. סך ההון שגייסה עד כה עומד על 8 מיליון דולר והוא יאפשר לחברה להאיץ את הפיתוח של מוצריה

מאיר אורבך 10:0013.10.20

חברת הסטארט-אפ הישראלית MOV.AI המפתחת מערכת הפעלה לרובוטים שיתופיים (Co-bots) הרחיבה את סבב הגיוס הראשון שלה בכ- 4 מיליון דולר. בכך, עומד סך ההון המגויס על 8 מיליון דולר. סבב הגיוס הובל על ידי קרן S0MV והמשקיעים הקיימים של NFX ו-Viola Ventures.פנחס בוכריס, שותף מנהל ב- SOMV, יצטרף לדירקטוריון של MOV.AI.

 

הפתרון שפיתחה החברה מאפשר הפרדה בין חומרה ותוכנה, במטרה לפשט תהליכי פיתוח והטמעה של מערכים רובוטיים.

 

MOV.AI פועלת במטרה להפוך את מערכת ההפעלה לרובוטים לקוד פתוח , למוצר זמין לשימוש כל יצרן רובוטים שיתופיים, מפתח באקדמיה או אינטגרטור של אוטומציה. כיום החברה מוכרת במערב אירופה, בעיקר באנגליה, גרמניה, צרפת, שבדיה, דנמרק, ואירלנד בנוסף לחברה מכירות ראשוניות בסינגפור וארה"ב. רובוטים שמופעלים ע"י מערכת MOV.AI משמשים את תעשיות הלוגיסטיקה והייצור של יצרני אופנה, מזון, הארחה, אוטומציה של שירותי דואר, תעשיית ייצור רכבים ועוד.

 

מוטי קושניר, מנכ"ל MOV.AI מוטי קושניר, מנכ"ל MOV.AI צילום: שחר תמיר

 

הגיוס יאפשר ל -MOV.AI להאיץ את הפיתוח של מוצריה, ויאפשר לחברה לתמוך בצורה משופרת בלקוחותיה באמצעות הקמת קבוצת תמיכה ושירות לקוחות.

 

מוטי קושניר, מנכ"ל MOV.AI מסר: "מגפת הקורונה האיצה את הצמיחה בתחום מסחר האונליין במקביל לירידה בזמינות כוח האדם. התפתחות זו הובילה לגידול עצום בדרישה להטמעת מערכות אוטומציה ורובוטים שיתופיים; אשר מסוגלים להשתלב במתקנים קיימים לעבוד בשיתוף פעולה עם בני אדם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x