$
הייטק והון סיכון

חברת SiteAware הישראלית גייסה 10 מיליון דולר

SiteAware מפתחת טכנולוגיה בתחום הבנייה: מסייעת להתריע על טעויות בשטח ומאפשרת לבצע את ההתאמות הנדרשות ללא עלות נוספת. החברה גייסה עד היום כ-15 מיליון דולר

הגר רבט 15:0108.10.20
חברת SiteAware הישראלית הודיעה היום (ה׳) על גיוס סבב A בסך 10 מיליון דולר. סבב הגיוס התבצע בהובלתן של Axon Ventures ו- Robert Bosch Venture Capital GmbH. ובהשתתפות משקיעים קיימים: Lool ventures, Oryzn Ventures, The Flying Object, Power Capital. החברה גייסה עד היום כ-15 מיליון דולר.

 

הפלטפורמה של SiteAware מספקת אימות תקינות עבור עבודות בנייה באמצעות יכולות בינה מלאכותית שפותחו בחברה. לחברה סטנדרט לביצוע אימות בניה דיגיטלי (Digital Construction Verification) המאפשרת עקביות באיכות הבניה, הפחתת עלויות וסיכונים ארוכי טווח, הנובעים משגיאות ביצוע.

 

מייסדי SiteAware. מימין: אורי אפק וזאב בראודה מייסדי SiteAware. מימין: אורי אפק וזאב בראודה צילום: נתי גולד

 

הטכנולוגיה שפיתחה SiteAware מבצעת סריקה דיגיטלית של מבנים בתהליכי הבנייה ויוצרת מודל תלת ממדי בדיוק גבוה של האזורים השונים. לאחר מכן, המודל עובר תהליך אימות בהשוואה לתוכניות הבנייה המאושרות, על מנת לאתר ולסמן טעויות בביצוע העבודות בשטח. המוצר מאפשר תצוגה מלאה של העבודה בזמן אמת, לצד חשיפת כל חריגה, קטנה כגדולה, ביחס לתוכניות הבנייה, ובכך מאפשר לצוותי השטח לבצע את ההתאמות הנדרשות ללא עלות נוספת או השלכות עתידיות.

 

מערכת אימות תקינות דיגיטלית עבור עבודות בנייה של SiteAware מערכת אימות תקינות דיגיטלית עבור עבודות בנייה של SiteAware צילום: SiteAware

 

זאב בראודה, מנכ"ל SiteAware. מסר: "שוק הבניה האמריקאי נאמד בכ-1.3 טריליון דולר, ובעל תרומה מרכזית לכלכלה האמריקאית. מזעור טעויות הבניה מאפשר הפחתה של 10%-30% מהעלות הכוללת. הטכנולוגיה של SiteAware מורידה באופן משמעותי את התקורה וחסכון זה מתבטא בהוזלת מחירים ללקוחות הקצה. המוצר שלנו מאפשר לקבלנים ויזמים להפחית את עלות הטעויות ולצמצם את הסיכונים הכרוכים בתהליך הבניה באופן משמעותי. האפקט המצטבר של שינוי זה מאפשר ליזמים להוזיל את עלות הקמת הנדל"ן ובכך לספק הזדמנויות טובות יותר לרוכשי בתים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x