$
הייטק והון סיכון

אילוסיב נטוורקס גייסה 24 מיליון דולר

חברת הסייבר מתמקדת בטיפול בממשקים ובהרשאות המהווים נקודת חולשה במערך האבטחה הארגוני, המאפשרים לתוקפים לנוע מבלי שיזהו אותם. עד כה גייסה החברה 58 מיליון דולר

הגר רבט 14:5707.10.20
חברת הסייבר אילוסיב נטוורקס (Illusive Networks) הודיעה היום (ד׳) על השלמת סבב B בסך 24 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן ספרינג לייק אקוויטי פרטנרס ולקחו בו חלק גם הקרנות מרקר, NEA שהובילה את הסבב הקודם, בסמר, Innovation Endeavors, סיסקו, מיקרוסופט וסיטי.  

 

אילוסיב היא חברה של קבוצת Team8 שהוקמה ב-2014 ע"י עופר ישראלי, וגייסה עד כה 58 מיליון דולר. החברה מעסיקה היום 100 עובדים, 60 מתוכם בתל אביב והשאר בארה״ב. בנוסף לכף החברה מתכננת לגייס עוד 30 עובדים נוספים.

 

פתרונות האבטחה של אילוסיב מתמקדים בצמצום משטח התקיפה ועצירת התנועה של תוקפים ברשת. אילוסיב יוצרת סביבה עוינת לתוקפים, המונעת מהם את היכולת להתקדם לעבר נכסי הארגון הקריטיים לאחר שביצעו את הפריצה הראשונית. האקרים מוצאים יותר ויותר חולשות במערכי האבטחה של ארגונים, המאפשרות להם לנוע לרוחב המערכת הארגונית, לסייר בה ולחלץ ממנה מידע.

מנכ"ל אילוסיב נטוורקס עופר ישראלי מנכ"ל אילוסיב נטוורקס עופר ישראלי צילום: חנן גרינבלט

 

אילוסיב מזהה ומטפלת בממשקים ובהרשאות המהווים נקודת חולשה במערך האבטחה הארגוני, המאפשרים לתוקפים לנוע מבלי שיזהו אותם, ומחליפה אותם בגרסאות מוטעות שמוליכות את התוקפים שולל וחושפות את נוכחותם במערכת. בניגוד לפתרונות זיהוי תוקפים מבוססי התנהגות או אנומליה, התהליך של אילוסיב אינו מערב התקנת רכיבים בתוך המערכת (agentless), מעניק הוכחה דטרמיניסטית להתקפות בעת ביצוע ומספק מידע פורנזי חיוני להגברת מהירות ואפקטיביות התגובה.

 

בשבוע שעבר הודיעה החברה של שותפות אסטרטגית עם מיקרוסופט שתטמיע את פתרון ההטעיה של אילוסיב כשותף "Co-sell" ותציע אותו גם על גבי Azure. בנוסף, החברה מדווחת על צמיחה של 228% בהכנסות החוזרות החדשות ב-12 החודשים האחרונים.

 

עופר ישראלי, מייסד ומנכ"ל אילוסיב נטוורקס מסר: "הגידול המהיר שלנו מלמד על הצורך שקיים בשוק לפתרון שאנו מציעים. המוצרים שלנו הופכים לקריטיים יותר ויותר בתקופה זו, עם העלייה בהתקפות סייבר והמורכבות באבטחה של סביבת עבודה מרחוק".

 

ג'ף וויליאמס, שותף מייסד בספרינג לייק אקוויטי פרטנרס מסר: "תוקפי סייבר צברו ידע רב יותר מתמיד על התחמקות ממערכות הגנה מבוססות ניטור ושליטה. השלב הבא של אבטחת הסייבר צריך להיות דטרמיניסטי ולא ריאקציוני. אילוסיב תשקיע השקעות נוספות באבטחת ענן ותבצע במוצריה התאמות קריטיות לארגונים שמרחיבים את הפריסה של עומסי העבודה בענן. זו הסיבה שבזכותה אילוסיב תמשיך לגדול והיא מהווה חברה ששווה להשקיע בה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x