שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חדש באתר CTech: ערוץ החדשנות של Start-Up Nation Central

Start-Up Nation Central – ארגון ללא כוונת רווח הפועל לחיזוק תעשיית החדשנות הישראלית וקידומה ברחבי העולם, יפרסם בערוץ ייעודי שהוקם באתר Ctech חדשות, הכרזות וניתוחים מאת מומחים מהארץ והעולם ומחקרי עומק על זירת החדשנות הישראלית

שירות כלכליסט 10:2625.09.20

ארגון Start-Up Nation Central) SNC) – המתמקד בקידום החדשנות הישראלית בעולם, השיק החודש ערוץ תוכן חדש באתר CTech מבית כלכליסט – Start-Up Nation News.  

סטארט-אפ ניישן סנטרל יפרסם בערוץ חדשות ועדכונים על שיתופי הפעולה של הארגון עם גופים בינלאומיים, כתבות מגזיניות, סרטונים, דו"חות ומחקרים ומידע על אירועים, מפגשי אונליין עם קובעי מדיניות ואנשי טכנולוגיה ויזמות בארץ ובעולם.

 

בערוץ החדש יתפרסמו גם ניתוחים על ההתפתחויות והשינויים בזירת החדשנות הישראלית והעולמית, מאת מומחי מחלקת המחקר של SNC בין היתר על מגמות בתחום ההשקעות, סבבי מימון ומיזוגים ורכישות. כמו וכן יתפרסמו בערוץ דו"חות מעמיקים וניתוחים של מגזרים מובילים בזירת החדשנות בישראל, כמו בריאות דיגיטלית, תעשיה בדור 4.0, סייבר, אגריטק, פודטק ופינטק – כולם תחומים שחוו שינויים עמוקים בעקבות ההתמודדות העולמית עם מגיפת הקורונה.

 

כמו כן, הערוץ יספק תובנות של מיטב המומחים בארץ ובעולם על האופן בו זירת החדשנות הישראלית יכולה להתגבר על חסמי הון אנושי, וכיצד טכנולוגיות ישראליות יכולות לסייע בהתמודדות עם אתגרים גלובליים באמצעות שיתופי פעולה חוצי גבולות, מיזמי מו"פ בינלאומיים ועוד.

 

Start-Up Nation Central (SNC) הוא ארגון ללא מטרות רווח הבא לחזק את תעשיית ההייטק והחדשנות הישראלית ולאפשר לה להמשיך לצמוח ולתרום לכלכלת ישראל. הארגון מחבר בין ממשלות, תאגידים עסקיים ומנהיגי עמותות מכל העולם לבין חברות טכנולוגיה וחדשנות ישראליים , ומסייע בפיתוח מגזרים טכנולוגיים עתירי פוטנציאל צמיחה.  

יוג'ין קנדל, מנכ"ל SNC יוג'ין קנדל, מנכ"ל SNC צילום: יובל חן

 

לאחרונה הושקו, ביוזמת SNC, שיתופי פעולה פורצי דרך עם גופים באמריקה הלטינית, בארצות הברית, באירופה ובאסיה, יצאו לדרך מיזמים בתחום פיתוח ההון האנושי, התעשיה בדור 4.0 ובתחום הפינטק – בעידן הקורונה ובמבט קדימה לעתיד. כמו כן, בארגון מפנים זרקור לזירת היזמות הטכנולוגית התוססת של ירושלים, ומפיקים תוכן רב, במגוון אפיקים ובאמצעות מגוון מקורות מידע.

 

x