שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת מדעי החיים הישראלית V-Wave גייסה 98 מיליון דולר

V-Wave מפתחת התקנים רפואיים בתחומי אי ספיקת לב ויתר לחץ דם ריאתי. לחברה משרדים בקיסריה ובארה"ב. המימון החדש יאפשר לחברה להשלים את המבחנים הקליניים למוצר הדגל של החברה; לפני הסבב הנוכחי, עמד סך הגיוסים שלה על 35.5 מיליון דולר

מאיר אורבך 12:5723.09.20
חברת מדעי החיים הישראלית V-Wave מרחיבה את סבב הגיוס השלישי שלה ב 98 מיליון דולר נוספים. ב-2018 דיווחה החברה על גיוס של 70 מיליון דולר וכעת היא מדווחת על תוספת חדשה לגיוס של-98 מיליון דולר. המימון החדש יאפשר לחברה להשלים את המבחנים הקליניים למוצר הדגל של החברה. את הסבב הובילה הובלת קרן Deerfield Management ובהשתתפות Aperture Venture Partners ,Endeavour Vision ו-Quark Ventures, ג'ונסון אנד ג'ונסון אינוביישן, Edwards Lifesciences והקרנות פונטיפקס, טריונצ'רס, ביוסטאר, פיורווידה, BRM ועוד.

 

"V-Wave פיתחה טכנולוגיה חדישה המשנה את הפיזיולוגיה של אי ספיקת לב על ידי הפחתת לחצי עורק פרוזדורים שמאליים וריאתיים באופן רציף, בזמן אמת ללא כל התערבות מצד המטופל או המטפל. אי ספיקת לב אינה מחלה סטטית וחולים. הלחצים והתסמינים משתנים מיום ליום או משבוע לשבוע. המוצר של החברה מסייע בהפחתת עלייה מוגזמת בלחץ פרוזדורי שמאל לפני שהמטופל מודע לכך שזה קורה ולפני החמרת התסמינים. לטכנולוגיה זו פוטנציאל להפוך למשבשת אמיתית בעולם", ציין ד"ר אנדרו אלברדיסי, שותף ב- Deerfield Management.

ספיקת לב ספיקת לב צילום: שאטרסטוק

 

V-Wave מפתחת התקנים רפואיים בתחומי אי ספיקת לב ויתר לחץ דם ריאתי. לחברה משרדים בקיסריה ובארה"ב; לפני הסבב הנוכחי, עמד סך הגיוסים שלה על 35.5 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x