$
הייטק והון סיכון

רזיאל תרפיוטיקס הישראלית חתמה על הסכם ענק בסין בסך 74 מיליון דולר

החברה, שפיתחה טכנולוגיה שמאפשרת להמיס שומנים בגוף האדם באמצעות זריקות, חתמה על הסכם רישוי עם חברת פוסון פארמה הסינית לשיווק ומכירות של מוצר הדגל של החברה במדינה. על פי תנאי ההסכם בין החברות, רזיאל תרפויטיקס תקבל תשלומים בסך 27 מיליון דולר באופן מיידי וזכאית גם לקבל תשלומי אבן דרך פוטנציאליים נוספים של עד 47 מיליון דולר, וכן תשלומי תמלוגים מדורגים על מכירות נטו עתידיות

מאיר אורבך 16:1522.09.20
הסכם ענק לחברת רזיאל תרפיוטיקס הישראלית. החברה חתמה על הסכם רישוי עם חברת פוסון פארמה (Fosun Pharma) הסינית לשיווק ומכירות של מוצר הדגל של החברה בסין בתמורה ל-74 מיליון דולר. ההסכם נחתם מול Tianjin JuveStar Biotech שהיא חברה בבעלות מלאה של פוסון. JuveStar תשלים את הפיתוח ותקבל את הזכות להפיץ ולמכור את המוצר העיקרי של החברה הישראלית בסין, הונג קונג, טיוואן ומקאו.

 

 

רזיאל תרפיוטיקס פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת להמיס שומנים בגוף האדם באמצעות זריקות. כיום מטפלת החברה בתופעה של סנטר כפול ובעתיד תאפשר המסת שומנים באזורים אחרים בגוף.

 

על פי תנאי ההסכם בין החברות, רזיאל תרפויטיקס תקבל תשלומים בסך 27 מיליון דולר באופן מיידי וזכאית גם לקבל תשלומי אבן דרך פוטנציאליים נוספים של עד 47 מיליון דולר, וכן תשלומי תמלוגים מדורגים על מכירות נטו עתידיות. JuveStar תהיה אחראית על ביצוע מחקרים קליניים הכרחיים, שיווק ומכירות בשטח, ואילו רזיאל יהיה אחראי על ייצור חומר התרופה ומוצר התרופות המוגמר לפעילויות הקליניות והמסחריות בשטח. לא תהיה העברת קניין רוחני.
מימין: תומר קריב ורן נוסבאום. פונטיפקס מימין: תומר קריב ורן נוסבאום. פונטיפקס צילום: שאול גולן

 

"פוסון פארמה היא אחת מחברות הבריאות המובילות בסין, עם מומחיות וגישה לשווקים האסתטיים והטיפוליים כאחד. אנו רואים בפוסון פארמה שותפה אידיאלית למסחור הטכנולוגיה שלנו בשוק הסיני האסתטי הצומח במהירות", אמר אלון בלומנפלד, נשיא ומנכ"ל חברת רזיאל תרפויטיקס, "לפוסון פארמה יש כבר פורטפוליו הולך וגדל של מוצרים באסתטיקה לפנים, התחום בו אנו מתכננים לקבל את האישור הראשון למוצר שלנו. אנו מצפים לעבוד עם צוות פוסון פארמה במסלולים הקליניים, הרגולטוריים והמסחריים כדי להציג את המוצר שלנו לגיאוגרפיה חשובה ומתפתחת זו".

 

עד היום גייסה החברה הישראלית 30 מיליון דולר ובין משקיעיה קרן פונטיפקס. בחברה מועסקים 5 עובדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x