$
הייטק והון סיכון

איזיסנד הישראלית גייסה 11 מיליון דולר

חברת הפינטק פיתחה פלטפורמה שתאפשר למלא את כל תהליכי חווית המשתמש והטפסים בזריזות בנייד או במחשב בצורה דיגיטלית. בין לקוחות החברה בנק לאומי, אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, כלל ביטוח, הראל ביטוח ואחרות לצד לקוחות גדולים בארה״ב ואירופה

הגר רבט 15:5622.09.20

חברת הפינטק הישראלית איזיסנד (EasySend) הודיעה היום (ג׳) על גיוס סבב A בסך 11 מיליון דולר בהובלת Hanaco ובהשתתפות אינטל קפיטל. ההשקעה הנוכחית מתבצעת לאחר סבב Seed של 5 מיליון דולר שלא הוכרז בעבר, אותו הובילה קרן ורטקס, בהשתתפות מנורה מבטחים.

 

איזיסנד הוקמה על ידי טל דסקל, ערן ועומר שיראזי במטרה לייצר מנגנון שמפשט הליכים בירוקרטיים במוסדות פיננסיים. החברה פיתחה פלטפורמה ״ללא קוד״ לבניית חווית לקוח, שתאפשר למלא את כל תהליכי חווית המשתמש והטפסים בזריזות בנייד או במחשב - בצורה דיגיטלית. בין לקוחות החברה בנק לאומי, אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, כלל ביטוח, הראל ביטוח ואחרות לצד לקוחות גדולים בארה״ב ואירופה.

 

עומר שיראזי טל דסק ו עירן שיראזי. מייסדי איזיסנד עומר שיראזי טל דסק ו עירן שיראזי. מייסדי איזיסנד צילום: דנה דמרי

 

איזיסנד ממירה את הטפסים הידניים המקובלים בענפי השירותים הפיננסיים להליך דיגיטלי המותאם אישית עבור כל חברה ומאפשר ניתוח ותהליכי אופטימיזציה על ידי צוות לא טכני ללא קוד (No-Code Platform) באמצעות ממשק Drag and Drop. התהליך מסייע בשחרור צוותי IT מבעיות תחזוקה שוטפות ומאפשר לעובדים ברחבי הארגון לספק מוצרים דיגיטליים חדשים במהירות וביעילות תוך התמקדות בחוויית שירות לקוחות דיגיטלית.

 

טל דסקל, מנכ"ל ומייסד EasySend מסר: "העולם משתנה. נגיף הקורונה אילץ ארגונים מסורתיים לאמץ הליכי טרנספורמציה דיגיטלית ותרבות דיגיטלית בקצב ובקנה מידה שלא נראו עד כה. הפלטפורמה שלנו מאפשרת מעבר דיגיטלי באופן ייחודי עבור מגוון רחב של תעשיות - במיוחד ביטוח ושירותים פיננסיים. הייחודיות מתבטאת בתהליכים קלים, מהירים ויעילים שמאפשרים לחברות לייצר סל מוצרים דיגיטליים חדשים. המערכת שלנו לא רק מאפשרת חסכון בעלויות פיתוח ותחזוקה, אלא מגדילה את הכנסות החברה״

בטל שלח
    לכל התגובות
    x