$
הייטק והון סיכון

איוניר הישראלית מגייסת 11 מיליון דולר

חברת הסטארט-אפ שהוקמה ב-2012 בשם רדוקסיו, השיקה פלטפורמה המאפשרת העברה, העתקה, שחזור וניהול נתונים בכל גודל ונפח מתשתיות ענן בלחיצת כפתור. מנהל החברה כיום הוא ג'ייקוב צ'ריאן

מאיר אורבך 14:5721.09.20
חברת הסטארט-אפ הישראלית איוניר (Ionir) הישראלית (לשעבר Reduxio) גייסה 11 מיליון דולר בהובלת קרן JVP. קרן ההון סיכון הבריטית C5 Captial משתתפת בגיוס. החברה הישראלית גייסה בעבר 26 מיליון דולר, בין משקיעיה בעבר ניתן לציין את ויולה ונצ'רס, אינטל קפיטל וסיגייט טכנולוגיות אשר לא השתתפו בגיוס הנוכחי והפסיקו להשקיע בחברה.

 

 

בחברה מועסקים כיום 25 עובדים מרביתם בישראל לעומת למעלה מ-80 עובדים שהעסיקה החברה בשיאה. רדוקסיו הוקמה ב-2012, על ידי ניר פלג, שעדיין פעיל בחברה, מארק ויינר ואמנון שטרסר שכבר לא פעילים בחברה. כיום מנהל את החברה ג'ייקוב צ'ריאן

 

כמו כן הודיעה החברה שהיא משיקה היום פלטפורמה המאפשרת העברה, העתקה, שחזור וניהול נתונים בכל גודל או נפח ומתשתיות ענן שונות והכל בלחיצת כפתור אחת. הפלטפורמה של איוניר, מבוססת על הטכנולוגיה בתחום אחסון המידע, אשר פותחה ברדקסיו (Reduxio). בפחות משנה וחצי הצליחה איוניר לקחת את הידע והניסיון המצטבר של רדקסיו לשלב הבא: העולם העתידי של אחסון המידע בענן. 

 

ג'ייקוב צ'ריאן, מנכ"ל איוניר ג'ייקוב צ'ריאן, מנכ"ל איוניר צילום: יוניר

 

ג'ייקוב צ'ריאן, מנכ"ל איוניר התייחס לגיוס: "הפלטפורמה החדשה מאפשרת העברת דאטה באמצעות קלסטרים קוברנטים בענן, ללא תלות בגודל ונפח. תם העידן בו מפתחים נאלצים להמתין שעות או ימים עד להשלמת תהליך העתקה של נתונים כדי לקבל גישה לנתונים העדכניים. הטכנולוגיה שפיתחנו מאפשר ניוד נתונים מיידי ועדכון מידע תוך פחות מדקה – מה שמאפשר האצה של תהליכי פיתוח ארגוני ושינוי דרמטי ביעילות ובתפוקות הארגוניות".

 

"קרן JVP השקיעה בחברות פורצות דרך בתחומי ה-AI וה-BI כמו קליקטק, בסייבר כמו סייברארק, בפתרונות טכנולוגים לענן כמו קוג'נט", אומרת פיונה דרמון, שותפה כללית ב-JVP וחברת בורד באיוניר, "ההשקעה באיוניר מביאה רמה חדשה של פתרון טכנולוגי משמעותי המאפשר לארגונים גלובליים להינות מיכולת לעדכן, לתחזק ולנייד נתונים באופן חופשי ובלתי תלוי בין תשתיות ענן שונות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x