שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

הייסולייט הישראלית גייסה 10 מיליון דולר

חברת הסייבר הוקמה ב-2016 על ידי Team8 ומעסיקה 40 עובדים. בנוסף לגיוס הודיעה החברה על השקה של מוצר חדש המאפשר לארגונים ליצור הפרדה מלאה של סביבות עבודה וסביבה פרטית על גבי מחשבי הארגון והמחשבים האישיים של העובדים

מאיר אורבך 15:5917.09.20
חברת הסייבר הישראלית הייסולייט (Hysolate), גייסה 10 מיליון דולר בהובלת קרן הון הסיכון Plaven ובהשתתפות הקרנות בסמר ואינוביישן אנדוורס ו- Team8.  

 

החברה הוקמה ב-2016 על ידי Team8, דן דינר שהיה ממייסדי החברה ופרש ממני לפני כשנה וחצי וטל זמיר, השמש כעת כ-CTO. מארק גפן שהצטרף לפני שנה מונה למנכ"ל. היא פועלת מתל אביב וניו יורק ומעסיקה 40 עובדים, גידול קטן מאוד לעומת מצבת העובדים של החברה שעמדה ב-2018 על 35 עובדים. עד כה גייסה הייסולייט 33 מיליון דולר, כאשר הגיוס האחרון של החברה ב-2018 היה של 18 מיליון דולר.
דן דינר טל זמיר. ממייסדי הייסולייט דן דינר טל זמיר. ממייסדי הייסולייט צילום: סיוון פרג'

 

בנוסף הודיעה החברה השקה של מוצר חדש המאפשר לארגונים ליצור הפרדה מלאה של סביבות עבודה וסביבה פרטית על גבי מחשבי הארגון והמחשבים האישיים של העובדים, בכך מאפשר עבודה פרודוקטיבית ומאובטחת יותר מהבית. המוצר כבר נמכר למספר ארגונים בעולם, טרם השקתו הרשמית, ונמצא שלבי בחינה מתקדמים במספר Fortune 500 Companies כולל קבוצות בנקאות מהשורה הראשונה בעולם.

 

החברה מפתחת סביבת עבודה מאובטחת ומבודדת היושבת בסמוך למערכת ההפעלה הראשית של העובד שעליה הוא יכול להריץ את כל האפליקציות הפרטיות שלו, להתחבר לאתרים חיצוניים באופן פשוט, ועל ידי כך להפריד בין הסביבה הפרטית שלו לבין סביבת העבודה שלו, באופן מיידי, קל להטמעה ונוח לתפעול.

 

במקביל, ארגונים יכולים לאבטח סביבת עבודה שלו ע"ג מחשבים פרטיים של עובדים או קבלני משנה כך שהם מאפשרים גישה מאובטחת רק דרך מערכת ההפעלה של הייסולייט - גישה למידע ולמערכות רגישות של החברה.

 

התוצאה היא פריסה באופן מיידי ומאובטח של סביבות מקומיות ומבודדות על נקודות קצה (EndPoint) וניהול שלהם מהענן באופן שהוא זול יותר וקל יותר לתפעול.

 

מארק גפן, מנכ"ל החברה התייחס לגיוס: "סגרנו עכשיו סבב גיוס של 10 מיליון דולר בשביל להאיץ את הפיתוח של המוצר החדש שמותאם לתנאי העבודה מרחוק. הגיוס הנוכחי מכסה את הצרכים שלנו למוצר הזה ואנו מתכננים גיוס משמעותי בשנה הבאה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x