חדשות טכנולוגיה

צ'ק פוינט רוכשת חברת סייבר ישראלית בכ-30 מיליון דולר

Odo Security הישראלית שנרכשה על ידי צ'ק פוינט המספקת פתרון מבוסס ענן, פשוט להטמעה, לחיבור מרחוק. אודו גייסה עד היום 5 מיליון דולר על פי IVC ובין משקיעה קרנות הון הסיכון מאגמה ו-TLV

מאיר אורבך 14:3816.09.20

חברת צ'ק פוינט רוכשת את חברת Odo Security הישראלית המספקת פתרון מבוסס ענן, פשוט להטמעה, לחיבור מרחוק. החברות סירבו להתייחס לסכום הרכישה אך הוא מוערך בכ-30 מיליון דולר. החברה הנרכשת מעסיקה 20 עובדים כולל שלושת המייסדים שיצטרפו בעקבות הרכישה לצ'ק פוינט. אודו גייסה עד היום 5 מיליון דולר על פי IVC . בין משקיעי החברה קרנות הון הסיכון מאגמה ו-TLV.

 

 

 

 

מייסדי החברת Odo Security מימין נועה זילברמן גיל-עד שטינברג אור זילברמן מייסדי החברת Odo Security מימין נועה זילברמן גיל-עד שטינברג אור זילברמן צילום: ירון טרנס

 

Odo Security מספקת טכנולוגיית SASE, מבוססת ענן, המאפשרת חיבור מאובטח מרחוק למספר בלתי מוגבל של משתמשים מכל מכשיר ובכל מקום (בפרישה של פחות מחמש דקות). מצ'ק פוינט נמסר שהחיבור של טכנולוגיה זו עם ארכיטקטורת Infinity של צ'ק פוינט, יאפשר לה לספק את פתרון האבטחה הפשוט והבטוח ביותר לצורך גלובלי משמעותי בימים אלה - חיבור עובדים לעבודה מרחוק.

 

נגיף הקורונה הגביר משמעותית את השימוש בכלים לחיבור מרחוק ברחבי העולם, מ-30% לפני המגיפה ל-81% בימים אלה. 74% מהחברות בעולם מתכננות להמשיך חיבור מרחוק לעובדיהן באופן קבוע. ארגונים רבים מיהרו לעבור לעבודה מרחוק בשל הגבלות התנועה השונות, לעתים גם במחיר של העלמת עין מהיבטי אבטחת מידע חשובים, באופן שהגביר את החשיפה של הארגונים הללו למתקפות סייבר. עכשיו, יותר מתמיד, ארגונים נדרשים לחיבור מאובטח ופשוט עבור העובדים שלהם, כדי להגביר את החיבוריות הארגונית, מכל מקום ולכל שירות ארגוני.

 

גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינט גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינט צילום: יאיר שגיא

 

חברת Odo Security נוסדה בת"א בשנת 2017, על ידי שלושה שותפים : אור זילברמן, נועה זילרבמן וגיל-עד שטינברג. הטכנולוגיה שפיתחו מאפשרת חיבור פשוט עבור משתמשי קצה דרך פורטל מאוחד עם מגוון רחב של אפליקציות לחיבור (דסקטופים, אפליקציות web, שרתי מידע, שרתים ארגוניים וענן) ללא צורך בהתקנת תוכנה מוקדמת. הארגון מטמיע את הטכנולוגיה בפשטות, תוך פחות מחמש דקות, ומאפשר למנהל האבטחה הארגוני נראות מוחלטת (איזה עובד מחובר לאיזה מידע), ובכך מצמצם את משטח התקיפה האפשרי על החברה.

 

אור זילברמן, מנכ"ל Odo Security: "היום במיוחד, הצורך בגישה מאובטחת ונוחה מהבית למשאבי החברה הוא קריטי. הטכנולוגיה שפיתחנו באודו נותן פיתרון מידי לבעיה. בחרנו להצטרף לצ'ק פוינט, המובילה העולמית בתחום הסקיורטי, כדי ליצור ביחד את המוצר הטוב ביותר בשוק".

 

x