$
הייטק והון סיכון

ואראדה הישראלית גייסה 12 מיליון דולר

חברת הביג דאטה מפתחת פלטפורמה עבור Data Virtualization, המציעה פתרונות מהירים שיאפשרו לארגונים נגישות ושליטה מלאה במידע, כמו גם התמודדות עם טווח רחב של דרישות ביצועים

הגר רבט 15:5915.09.20
חברת הביג דאטה ואראדה (Varada) הודיעה היום (ג׳) על השלמת סבב גיוס A בהיקף של 12 מיליון דולר בהובלת MizMaa Ventures ובהשתתפות Gefen Capital, לקחו חלק גם והמשקיעים הקיימים: Lightspeed, StageOne Ventures ו-F2 Venture Capital, שהשקיעו בחברה 7.5 מיליון דולר בסבב הסיד בתחילת 2019.  

 

ואראדה הוקמה על ידי טל בן משה, רומן ויינברנד ודוד קראקוב, יוצאי XtremIO (אשר נרכשה על ידי Dell EMC). החברה מפתחת פלטפורמה עבור Data Virtualization, המציעה פתרונות מהירים שיאפשרו לארגונים נגישות ושליטה מלאה במידע, כמו גם התמודדות עם טווח רחב של דרישות ביצועים. מטרת החברה היא יצירת תשתית נתונים חדשה שתעניק לעוסקים בדאטה שליטה מלאה על הביצועים, העלויות והגמישות, ותחליף תהליכים ארוכים ומסורבלים של העברת מידע שחברות נדרשות לבצע כיום.

 

ערן ואנונו, ואראדה ערן ואנונו, ואראדה

 

ערן ואנונו, מנכ"ל Varada, מסר: "ואראדה פותרת את כאב הראש הגדול ביותר של צוותי תשתיות המידע ומספקת ליחידות העסקיות את הכלים ליצור ערך ללקוח מנכסי המידע שלהם במהירות ובמינימום עלויות. הפלטפורמה שאנחנו בונים מאפשרת קלות שימוש מהפכנית, תהליכי פיתוח מהירים ושליטה מירבית בעלויות. סבב הגיוס הנוכחי יאיץ את פיתוח הפתרון ומימוש התוכנית שלנו ליצור סטנדרט חדש ב- Data Virtualization".

 

צוות ואראדה צוות ואראדה צילום: גיא טייכהולץ

 

אהרון אפלבאום, שותף ב-MizMaa מסר: כי "בעולם שבו כל ארגון מבקש להיות מבוסס דאטה, ומקורות המידע צומחים בקצב אקספוננציאלי והופכים למורכבים יותר, טכנולוגיות כמו Data Virtualization ו- Data Lakeיהפכו לליבה האסטרטגית של כל ארגון ב-5-10 השנים הבאות. ואראדה מביאים לשינוי משמעותי בעולמות הללו הודות לשימוש בטכנולוגיה מבוססת אינדקס".  

 

טל סלובודקין, שותף מנהל ב-StageOne Ventures הוסיף: "ואראדה מאפשרת דמוקרטיזציה אמיתית בגישה למידע, ומשפרת את יכולות צוותי הדאטה לתמוך במגוון רחב מאוד של דרישות עסקיות״

בטל שלח
    לכל התגובות
    x